Кладионица

  1. Zasto za bacanje kad dobija? lolo

    Pa ne mogu da ga singliram za 200, jadno mi, a sve što stavim preko 500 stavljam samo ako sam spreman da bacim, tj. stavljam onoliko koliko sam spreman da izgubim. Nije to baš tako sigurno, samo mi se javilo 2:1. Koi sam filozof.

  2. Aca svrsio na ovaj sut Lamparda...
    EDIT: Znaciiii svaki put se nećkam da stavim u uvek dodje....

  3. Bane mađija. Pogodio sam rezultat ali ne i za koga.

  4. izbi mi Srbin pare iz ruku. Odoh u muslimane...

  5. Шта си играо Макароне?

  6. Sto sam bree tolko drcan i necu da stavim pisljivih 200din kad me nenormalno vuce...
    http://www.youtube.com/watch?v=RA06Z5e1ZFc

  7. iz X u X, uplata 10 maraka
    Taman uzeo patike da idem u kladionicu kad ono gol. Parodija :)
    Odoh kakav tiket sa NBA igračima namlatiti.
    EDIT:
    Žao mi Benfike. U zadnjih 10 dana su sve sjebali.

  8. Ovo svi igrali na Čelzi? Ako ste, svaka čast, imate sreće :))

  9. Ja sam uzeo 1000 dinara na 300.
    http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketstatus/ticketstatus.html?ticket=%7B9DBE950F-1F91-4672-8AC0-E30B907FF948%7D
    Verovatno cu sve da stavim na Real - Atletiko, pa ako dobijem to, opet sve na derbi u Subotu.

  10. Vidi ako hoćeš, ubaci i neke od onih tekmi što sam izbacio a što se igraju u nedelju.

  11. Dal moze da skoci kvota do petka ili samo moze da opadne, odigro bi opet GG na Madridjane?

  12. Arsenal(1.6)
    Čelzi(1.6)
    Totenhem(1.35 a u SUPER ponudi kvota 1.5)
    Lacio(1.7)

    Za Arsenal navijam, al me je zajebao X puta.
    Celzi se istrosio dosta sada, a koliko sam upucen, vec su osigurali LS sledece sezone.
    Totenhem ne bi voleo da pobedi, zbog Arsenala jelte.
    A ko je igr'o na Lazio, pare je bacio.

    Al sam ti objasnio :)

  13. hahahah ma ok :P
    Ako Arsenal dobije a Čelzi usere, Arsenal je treći a četvrti ide u kvalifikacije.

  14. Rander - Kopenhagen 2&2+(ovo preporučujem da stavite na tiket)
    Silkeb - Midtjy 2&gg(i ovu)
    Esbjer - Odenze Gpp1+
    Bronbi - Norceland 1
    ___________________
    Aarhus - Aalbor 1-2
    Esbjer - Odenze Gpp 1+
    Nije moglo u singlu pa sam stavio i Odenze
    ___________________
    Sitlkeb - Midtjy 2&gg
    Zvedzda - Radnički Manje(16.5)
    ___________________
    Benfika - Čelzi GG
    Bronbi - Norceland X-1
    Esbjer - Odenze Gpp1+

    Da sam tekmu gledao u kladži, istog trenutka bih stavio 400kiniti da neće pasti više ni jedan gol posle onog gola Benfike. Sreća pa nisam.

  15. Ako Arsenal dobije a Čelzi usere, Arsenal je treći a četvrti ide u kvalifikacije.

    E to nisam znao. Od kad sam uzeo one pare, smanjio sam kladjenje na minimum. Slabo sad i znam ko je koji u ligi i kakve su seme.

  16. Дајте неке предлоге да укупна квота буде рецимо 5. Ако има шта да се игра уопште.

  17. Čelzi je direktan zbog Uefa

  18. Shekaa
    Čelzi je direktan zbog Uefa

    Direktan je za LE, ne za LS.

  19. Koliko znam, Celzi ide u LS, jer isao je i LIverpul kad je osvojio, iako nije imao plasman preko lige..

  20. Kada je Atletiko osvojio LE, sledece sezone je opet igrao LE.
    Kada je Liverpul osvojio LE Gazi?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.