Кладионица

  1. ено ти горе, ја поставио. пише лепо.

  2. E a vite ovo:

    Парма је у финансијској кризи, касано је отишао, палета у милан, 4 играча повријеђена.

  3. Сад седи неки лик поред мене и кења, МОЈ ДРУГАР ПРОМАШИЈО ЈЕДАН ГО ЗА 4 МИЛИОНА ПА ОНДА ОПЕТ ЈЕДАН ГО ЗА 90 ИЉАДЕ ПА ОНДА У 2 НОЋУ ОДИГРА ТИКЕТ И УЗЕО ШЕСТОЧЕТРДЕС ИЉАДЕ И ЕНО СА ТРУБАЧИ ИДЕ КРОЗ СЕЛО.
    Мозак ми прокувао.

  4. ја послао управо бураза да ми уплати ово наше, на 50 кинти 65 сома добитак лоло

  5. koliki dobitaka kada se odigra sistem 5/7 ili 6/8 kolko god ih ima?

  6. Финикс ми је пушио говно

  7. не знам, ја сам хтео да одиграм 6+7+8/8 тада је на 50 кинти било мин 220 макс 15 сома

  8. šta je fora sa tim 6+7+8 sistemom? to ne razumem

  9. то ти је као да си уплатио три посебна тикета само су на једном, рецимо уплаћујеш тако за 50 кинти и имаш један тикет од 17 динара који је систем 6 од 8
    један од 17 динара који је систем 7 од 8 и један од 17 динара који је 8 од 8.

  10. ahaaaaaaaaa hvala
    ps odbanuj mi capoona LOL
    inače ovaj tiket dolazi 6/8

  11. Pa vi i dalje igrajte u mozzartu.

    Uplatili ste na kvotu 1200, a u Socceru 3200.

    http://i.imgur.com/S1MJUw8.png

  12. Дал је могуће да је оволика разлика јбт?

  13. Thilmo
    Sastavio sam ovaj zajednički tiket, 1200 kvota lolo

    50 dindži sam uplatio, sa da sačekam kraj i podignem svojih 60k.

    20 dindzi sam uplatio, sad da sacekam kraj i podignem svojih 64k.
    JEBI TILMA!
    JEBI EFEMPE!

  14. Ja imam pitanje opet da li soker ima online klađenje kao mocart?
    da moš od kuće uplatiti tiket?

    Vaš dobitak morate podići u propisanom roku.
    Saldo dobitka je zbir svih vaših neisplaćenih dobitaka. Nakon isplate tiketa, vaš saldo dobitka se umanjuje za odgovarajući iznos. Vaš depozit za klađenje je potpuno odvojen od vašeg salda dobitka. To znači da saldo dobitka ne možete direktno koristiti za klađenje. Kladiti se možete samo od uplaćenog depozita, a dobitke morate podići. Na ovaj način poštujemo trenutno važeću zakonsku regulativu.

    Malo je sranje ova opcija jer do mocarta npr imam 600 metara, a do sokera 1600 metara...

  15. Има сокер онлајн клађење

  16. Ljudi, ja vam pricam vec mesecima da soccer dominira sa kvotama, al niko nece ni da cuje. Na 5 tekmi, i to sa kvotama oko 2, razlika zna da bude i do 10 u korist sokera.
    Ako imate i soker u blizini, bar otvorite na netu pa sastavite tiket i uporedite kvote u 2 kladze.

    Zasto bi uzimali manje para ako moze vise i to visestruko (koji looooooooool ko da neko dobija tiket). Ocu da kazem bolje je pricati PAO SAM JEBENE 4 UTAKMICE ZA 300 HILJADE, nego PAO SAM JEBENE 4 UTAKMICE ZA 100 HILJADE!!

  17. Моцарт најгори маму им јебем капиталистичку.

  18. човече ја сад кад видим да је меридијан мртви бољи од моцарта с квотама, просто ми жао што сам дао сад 50 динаара моцарту јебо их кер

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.