Кладионица

  1. HAHAHAHA kako jebe Soker, je l' video neko coveka na terenu?
    http://i.imgur.com/3c3mEdJ.png
    http://i.imgur.com/Y1LicXH.png

  2. loooooolll

    Za sutra
    Central Coast Mariners - Brisbane Roar
    X/2

  3. EDVIN DZEKSON AKA KASPER

  4. pa sta bi, ispusili ga ?

  5. Nikolase, odgledaj snimak utakmice na tv, i proveri da li se pojavio na terenu.

  6. Nikako mi nije jasno da se ljudi bune kako im neko nije dobro otkucao tiket u kladži.
    Pa jebem mu mater, jel imaš oči... šta uradiš prvo kad ti da tiket, jel ga uzmeš u ruke, jel vidiš šta je na njemu?

    Drugar mi neki drži kladionicu u Batočini, i nešto su se i on i radnici navadili da čim otkucaju tiket, zgužvaju onaj papir i bace ga u kantu (što inače ni u jednoj kladionici nisam video). ALOOOO BREEE, dajte mi vamo taj papir da proverim, nekad ne znam ni sam šta sam igrao, naročito kad stavljam 10+ utakmica na tiket.

    Nije se jedanput desilo da pogreše.

  7. 1:01 peder Bartomeu nije pustio do kraja sazetak 2.cetvrtine hahaha Dzekson je nablizi pomocniku kad proslavlja trojku
    https://www.youtube.com/watch?v=c19TC8qqDUI

  8. Evo sad gledam snimak na SK2

  9. Ма гледао сам целу утакмицу, лик сигурно није играо ни секунду. Зајебали се на сајту нешто.

  10. Jeste Somi, evo upravo sam odgledao snimak :(
    Jebeno ne mogu da verujem kakav je retard Cavi Paskval!!!

  11. Teodosic 17.5 -
    Perperoglu 10.5 +
    Bertans 11.5 +
    Dijamantidis 9.5 -

  12. Jel daje neka kladionica za sutra 3pt shootout i slam-dunk contest+all star match+rookie chalenge? ima dobrih kvota

  13. Vise se ne kladim, usao sam u neke piramidalne sheme jbg

  14. Ljudi, morate da pocnete da ostavljate #africkasljiva TIPOVE, ne tikete. Jer da imamo africkasljiva tikete bili bismo milioneri a ne vukajlijasi.

    Svako od vas ima sigurno bar jednu tekmu za koju ima dobar osnov da kaze da ce doci, sto po analizi, sto po osecaju, sto po logici i statistici.

    posto sam prethodna dva prosao, evo vam i za danas, mislim da ne mere da omane

    Levski - Metalac 150.5 + (soccer) #africkasljiva

    Oba tima igraju divljacku kosarku sa zilion suteva za 3 poena, i znaju da pogadjaju u serijama, odbrane su manje bitne i igraju na kos vise. Pa cak su i jedni i drugi protiv KKP koji je poznat kao tim koji pegla jaku odbranu igrali tekme sa 150+ poena, zasto ne bi vcrs. Uz to, Metalac doveo Vranesa, a bugari neka 3 lika, od cega jedan crnja plej. Ima da prsti.

    p.s. Od ovakvih tipova treba da pravimo tikete. I fokusirajte se na sigurnost a ne na kvotu. I 1.4 koja prodje je bolja od 2.2 koja padne (vi to kao ne znate )

    A ako je neko alav, nek igra 154.5 +, tu je kvota 2.3

  15. AZ Alkmar- PSV 2
    #afričkašljiva

    odigrao sam:

    Diseldorf 1
    Bohum X
    Anže X
    Avr 1
    Dižon 2
    Psv 2

    drugi:

    Kaun +
    Milko B. +
    Grejndžer +
    Sobin +

    Posle ću da odigram neke golove Holandiju 2, Marsej u hendikepu i tako nešto.

  16. Lazić(5.5)+, Cirbes (5.5)+, Teo(14.5)+, Bjelica(11.5)+, Vaskez(9.5)+.

    CSKA(-17.5)h1, Fener 2, Kaha Laboral(-5.5)h1, Zvezda(+9.5)h2, Dortmund 2-4, Almerija 2-4, AZ gg.

    #africkasljiva

  17. 15 dana nisam igrao kladzu... IZNAD VAS SAM SMRTNIKA.

  18. Дај кладионицо што гураш тај Дорпунг толико... доводиш ме у искушење.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.