Кладионица

  1. jedan lep tiket za danas

    BARNLI - TOTENHEM ...... ug 2-4
    MARSELJ - PSŽ ................ tgg GG
    AUGZBURG - ŠALKE ........ kmb 1+I&1+II
    HETAFE - LA KORUNJA .... sns KIXVPPX

  2. Vestbruk 30.5 +
    Harden 29.5 +
    Bitka za MVP-ja!

  3. jebena valensija nemoz uzet pare pa to ti je

  4. Играо да Олимпиакос да гол, рачунам на проклетство теме да делује супротно од уобичајеног

    ЕДИТ: невероватно, пар секудни после дадоше гол лоло, ово ради!

  5. luka milivojević šalalala

  6. katastrofalan dan

  7. Vestbruk 30.5 +
    Harden 29.5 +
    Bitka za MVP-ja!

    Vestbruk 40
    Harden 41
    Pozz

  8. играо Алавеш - Алкорон 2+, Барка 2, обрнути фејл теме кмон пл0кс

  9. играм 1-4 гола на марсеј - псж данас, тикет квоте 3.5, и још се бојим да л' ће и тај један да дају како могу да одиграју, кад оно сестру им јебем, авион би протерали кроз гол. хтедох рећи веш машину, ал' то је само поређење за кошарку, ххехе. и тако ме усраше. 5+, еј, па то је била квота 7 макар.

  10. Ortak igrao na Real-Granada 2-6 gola, doslo 10+ :D

  11. Nije realno da su ovako dobro krenuli strelci. Da je MEsi dao gol sad, imao bih mnogo vrh dobar tiket Brsa 2i2-3 gola.

    A za Real, sedimo ortak i ja, 7-1 ja ga smaram da stavimo po 2 soma da padaju jos dva gola, on nece, ja zapalim, pogledam 9-1 kraj.

    EDIT: A cekam PSG dvojku gde sam uhvatio Barsu iz iksa, i jos 3 strelca od kojiih je Brooks skoro prosao, ima da ga prime smradovi sad garant.

  12. opaaaa spas dana
    marsej - psž 2-5 golova
    selta - barselona 2
    dobitak 256 din

  13. Zhajk ume, Zhajk zna

  14. Daj neki pusi karu Kari, jel realan lik da da 13 vezanih poena sve mu jebem krvavo. Cekam Dankana plus i njega minus za isplatu, i lik sa 11 skoci na 24 za 2 minuta, Tompsone kurvaru sto ne uzimas suteve ti...

    Lenard i Dankan bili fiksevi, Barnjani takodje, ali padam i Hilla smrdljivog, nisam znao da se Dzordz vratio, sad ce ovog da seku 10.5 garant od sledece.

    EDIT: Tacno bi usao u minus pederko da nije strpao tih pola od tih 13, ubacise druge postave i jedni i drugi..

    EDIT: hahahahahaha, ladno nije usao do kraja, dosao minus. :))))

  15. Grifinze, ja ovu trojicu poslednju cekao plus za 25 iljada, popusio govno.

    Pao sam Tompsona plus na jednom za 11, a na drugom Barsu 2i2-3 za 17.

    Srecom da se ovo sa Karijem desilo, prosao sam 22, ali kapiram da sam potrosio svu srecu za sledecih 6 meseci. A danas englezi nize lige, tu je sreca potrebna izuzetno.

    Brentford 3+, Flyde 3+, Klub Briz 1+1, Cesterfild 3+, Bury 1+1.

  16. I ladno riha nije dao zlojavu

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.