Кладионица

  1. Сутра кец на Крагујевчане, лепа квота 2.20, мада сутра има да буде 1.6, 1.7 у врх главе

  2. тешко брт, немају пара да наместе.

  3. radnički niš spartak 1?

  4. radnički niš spartak?

    1.5 under

  5. DOJAVA DOJAVA DOJAVA!!!

    CRVENA ZVEZDA-BORAC ČAČAK 1 !!!

    Uplatite pre nego sto spuste kvotu!

  6. 1.15 u socceru. Na 1000e, 150e... na 1000 din, 3 hleba.

  7. Fener - Efes 1 (2.40) ?

  8. тешко брт, немају пара да наместе.

    Ма брате нисам мислио да ће да наместе, знам каква им је ситуација, да су у курцу око плата и свега, ал' гледам ако већ хоће да изборе опстанак кога ће да добију ако не крљави Доњи Срем, и то код куће. Плус што је на свим сусретима добијао домаћин па можда и то нешто значи.

  9. сумњам николасе, ја бих радије ефес и лаборал обе двојке, ипак су то шпанци и турци. фенеру ништа не значи да добије ако цска добије, јер су други па други, тако да верујем да неће да се цимају пуно, а опет још један турски тим у топ8, значи им.
    е сад, лаборал игра након што се та заврши, па ако добије ефес, верујем да ће они лагано да одиграју, за публику, што значи +, лагано преко 175.

    а раднички ништа, мада можда буде 1:0, стандардица.

  10. Nikolas.
    Somi23 da li je ziv? Nema ga da okaci tiket.

    Evo me braco, tu sam, dosle maline i tresnje iz Tirane, mora to da se posadi brej.

    Nego:
    Fener 159.5-, Alba 150.5-, Zvezda 4.5 H1, Malaga 164.5+, Milano 166.5+

    Bjelica, Ertel, Blazic, BOBAN (kontate, on je veliki pa sve velika slova hahaha) sve plusevi.

    Djentile+, Kirilenko minus, Dijamantidis minus, Teo minus, Kuyminskas minus. (ovde sam se zajebao sto sam stavio Djentilea, osecam da ce da usere veceras)

  11. Nikolas.
    Fener - Efes 1 (2.40) ?

    Da se iskoristi, cela evropa bruji da ce pustiti zeljko sto nema smisla, on pusta samo partizan, zato lepo kecina samo takva, a i ionako ce laboral da izgubi od unikahe i proci ce i efes mada i da ne prodje dovoljno su smrdljiva i ogavna ekipa da me zabole kurac.

    Fener kecina 10+ razlike

  12. ako može gol rkg da da hvala

  13. moze,al ne moze dva

    EDIT: E ne moze ni jedan, pogresan si radnicki nasao da se molis

  14. igro tr 1:0 oba radnicka....

  15. Fener 1
    Laboral 2
    Zvezda H1
    Vims +
    Kuzminskas +

    Gaudlok -
    Bogdan +
    Djentile +
    Kaun skokovi +

  16. ja ne mogu da uzmem ni 1000 a ni 90 dinara, ovaj spojio ta dva majku mu jebem alavu usranu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.