Кладионица

  1. Hahahaha preokrenuli

  2. Looooool, u dva minuta dva gola, gađam uživo na jedno 500 dinara, pa kako bude.

  3. Ja stavio 150din, cisto ono, da mi ne bude krivo ako dodje :d

    Evo ga 1:3

  4. Još bolje što je 1:3, sad mi se isplati da idem i za 200 :)
    Ko ga jebe, probamo.

  5. Stavio 5 e na X uzivo. Kvota 2,25 NElol

  6. 3 гола браћо, делује ми много..

  7. Ja hvatao x u brazilu na kvoti 10, videćemo.

  8. бачених 200 ђунти :( ал важан је тхрил

  9. Kurac.
    Edit Mica jebeni ahahahhaha

  10. Nikolase zar i za Uskrs pare da nam uzimas!? Zar ti nista nije sveto?
    500 dinara koje mi je uskrsnji zec ostavio ispod drveta jbt...

  11. Ledeni, ti garant nisi gađao iks kraj, nego iks ostatka meča, čim je ta kvota. Pogledaj bolje, ako si igrao u mocartu, onda je to, tako da za tebe još ima nade, treba ti jedan gol :)

  12. Ja pukao 200 i još šibao 20 minuta peške napred-nazad :D

  13. Ostatak utakmice tip x (0:0)
    moze biti do sad sam uzivo samo online igrao, evo izasao je neki Zlajka to ce me spasiti.

  14. лолић, ја ставио 100 на прелаз, па кад сам видео да је 1:3 полутка ставио још 100 на кеца, клиначки, ал кљуцнуо сам моцарт у око на ситно пре тога тако да ми је само мало умањио плус овог дана. Тикете шта сам играо то је то, могу само лајв од сад да пуцам нешто..

  15. Anderleht dobija Sarloa u gostima u plejofu, zapravo i kuci je bilo namesteno. eto

  16. SRECAN PRAZNIK BRACO, HAJMO SAD KAD SE VECE ZAHUKTAVA IMA LI STA DOBRO ZA IGRATI!

    https://cdn2.iconfinder.com/data/icons/vector-easter-eggs/220/easter_egg-512.png

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.