Кладионица

  1. nisu vesa stavili u mocartu ladno jbt, i on i dejvis bi trebali lagani plus

  2. Filadelfija - Milvoki 2
    Šarlot - Hjuston (-10.5) H2
    Majami - Orlando (7.5) H2
    Minesota - Nju Orleans (-9.5) 4H2
    Sakramento - Lejkersi (208.5) +
    Klipersi - Denver (213.5) AP4+

    Vigins (20.5) +
    Evans (15.5) +
    Vučević (19.5) +
    Pol (18.5) +
    Kovington (14.5) +

  3. Hahahah jebeni Detroit, kakav raspad sistema u prvoj cetvrtini...

  4. milvoki isto otiso pokurcu kapiram sve će nas sjebati

  5. jebem li ti milkvoki majku u picku

    je l ovo nece da vraca dramonda ? ja sam mislio to se odmaraju igraci samo kad useres protivnika taj blow out

  6. 1-2 kola do plejofa, boli ih brige, kuliraju

  7. ja sam više za 1-2 na utakmici

  8. zamisli da je prošlo :O

  9. jel to neko predlagao od vas?

  10. svaka čast brt moj

  11. HJUSTONE IMAMO PROBLEM

  12. lopez pizdo glupa pls nemoj samo ti

  13. 4 licne covek ahahah jao majku ti jebem

  14. IIiiiiii, jos jedan tiket koji sam na ovom prolecnom raspustu pao na jednu, odnosno ovog puta Dejvisa za poena. Juce igras minus, danas plus, mangupi su to...

    Daaanas Englezi nize lige, idemoooo, nikada ih necu proci, ali im se uvek radujem kao da hocu! <3

  15. Večeras igram Cedevitu i Partizan.

  16. Makabi mi deluje kao ekipa koja je u stanju da srusi Fener veceras. Kvota 3.55

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.