Кладионица

  1. Gazi, napaseš mi se muda za ono tvoje mišljenje da debeli ide na brzu košarku i da će biti plus poena, vrati mi pare!

  2. @Laki moze Boston 1, IND WSH preko

  3. Jer para ne, jer para nema....

  4. Izijem, Finiks - Klipersi? Granica 108.5 na Kliperse. Mislio sam da cepim minus.
    Daj neki predlog sta ovde odigrati.

  5. Једно питање, пошто нисам баш у току(али не кружном току лолол), шта је са Бајерном сутра, играју ли којим случајем омладинци, јер квота 1,85 се не даје сваки дан на њих и треба то подхитно искористити ?

  6. Nema Robena i Riberija, mozda ih je jos povrijedjeno.

  7. Зар није било приче да ће они бити спремни за сутра ?

  8. Хмм, ево сад видим да неће бити њих двојице, Швајнштајгера, Алабе и Мартинеза. Мада би опет они то морали да добију, јебем ли га сад

  9. I ja sam mislio da se stosta mora pa evo sad cijepam 3 tiketa :-)

  10. nzm Nikolase oni i Finiks obicno rostiljaju trebalo bi preko da ode

  11. Derozan ne igra, a kvota 2 i dalje ne mrda na Boston...

  12. Dobijem ban na vukajliji, nema me ceo dan, jebem Sokera.
    Slučajnost ? Ne bih rekao.

    http://i.imgur.com/4LM3m8Z.png

  13. браво сијалице
    браво шоми

    наставите у истом ритму да вршите блуд над приредитељима спортског клађења

  14. Koliko ludacke srece sam imao za poene. Fala Sokeru sto racuna produzetke.
    http://i.imgur.com/5x2EhMj.png

  15. Испоштовао Б0ст00н.
    Е данас би можда и могао плус на Бобана, ал опет ће да највише чувају њега.
    Двојка у Пиониру? УРА!

  16. Srpska liga Istok (ima u maxbet-u)
    16:00 Dinamo Vranje - Radnicki Pirot
    Kruzi prica da Dinamu pomazu sudije, medjutim od toga nema nista...
    Kvota 1.6 na Dinamo je isuvise nerealan prikaz realne situacije. Dok je kvota 4.2 na Radnicki potcenjivanje. Sudjenje ce biti korektno, sad sve zavisi od igraca Radnickog i koliko zele tu pobedu, nista nije sigurno, ali vredi probati kvotu 4.2 na Radnicki.

  17. Tsonga , DImitrov, Inser od tenisa.

    javor 0-2, psg 1x, Porto 1-2 prvo, Fulham 3+, Buducnost 1, Zvezda 1, Olimpjakos h2.

    Imam 2 tiketa, na oba isplata oko 150 hiljadaarki.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.