
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
4:1 kraj, taman kako sam i mislio
stigo da uplatim :)
Takozvani dvodelni skeč, presečeš limun na pola, pa mu obema polovicama natrljaš obraze
pretposlednji tiket koji sam odigrao za svetsko prvenstvo. Ako prodju Japanci, sve pare (to jest koliko prihvate) idu na Rusija igra finale. Ako dobije Belgija svejedno ide na Ruse, samo manja uplata.
Nemoj brate to da radiš, jer Rusi ako prime gol, padaju u depru, odvrnu Čajkovskog, naližu se vodke i jebeš fudbal
ne postoji sudijski integritet te velicine kao Putinov novcanik. Time sam sve rekao, mislim da su Rusi zicer za finale, mozda gresim
Jesi brate, ali čak ni Staljin ne bi streljao fudbalere, bilo svoje bilo one od kojih izgube, razumemo se
ali bi platio 50 miliona daj da vidim tog majcinog sina sa pistaljkom da odbije
ULEGNI JEBATE
Uh, istina. Ali Urugvaj? Što je dopustio da se onako izblamiraju, ruski fudbal generalno nema reputaciju, sad i da uzmu trofej bio bi nezaslužen. Mada ok, FIFA je to, govna n e v i dj e n a
Pukli su da bi isli u ovu laksu stranu kostura
Na kraju odigram 6+ i nek mi ga popuse belgijanci
Da, Španija je vrlo lagan protivnik, da kažem neugodan
Ispadaju rusi od hrvata nemoj da se zajebavamo.
Poješće ih ujke za doručak. Onako lošu partiju kao protiv Danske ne mogu da ponove, realno.
Pa hrvati sa francuzima finale igraju i tu gube. To je neka moja pretpostavka koja se vremenom cini sve vise mogucom.
Jebace ih sve roberto cavani
Roberto hahaha aj odjebi vise glupanderu
Ako Hrvati udju u finale pojedem kurac
Prilagodjeno skeču, a bez greške, Xhaka
A ronalda si zvao luis onda ok