Prijava

Jel dolazi ovo nikolasovo

Ne dolazi, Milaknis je premasio granicu tipa u drugoj cetvrtini.

A sve je skroz ljubazno bilo dok nije počela Evroliga, odigram 3-4 tiketa vikendom, i bez bilo kakve nervoze jer znam da ću da padnem, a čim krenulo ovo sranje počnu neke analize jebene, neki ponad i sve zamalo jebeno zamalo, kako se nekad ne desi da zamalo prodjem, mrtvu im majku jebem, nego uvek mora da se desi neki Simonović koji ukrade loptu u zadnjem napadu i promaši zicer

Prošle godine bar bilo lakše, tu bio Armin pa mi nekako bilo lakše kad ga gledam kako pati, ove godine čemer jebeni

Luka Jović 4 gola lol

I to mu je svaki gol do jaja, četvrti ga možda malo usrao, ali onaj prvi koji je dao...

ali 20 sekundi do kraja imas plus 3 i ti pravis faul na pocetku protivnickog napada, pa i treba da izgubis kad si gluperda glupava

Augsburg, Hofenhajm, Bredford, Šesburi, Morekamb, Jeovil sve gg danas kreće na bolje sve, osećam

Ispracen moj veliki prijatelj i pedagog Milos

ajmo real do preokreta

Ubija bre ovaj naš stevčo u finalu odbojke

Ovaj real je očaj jebeni..
Chelsea dobro izjednačio u 96, murinjo bog provokacija, showman. Šteta što je pročitan davno.

Shomy23
Augsburg, Hofenhajm, Bredford, Šesburi, Morekamb, Jeovil sve gg danas kreće na bolje sve, osećam

e napušim ti se kurca, ne znam koliko me dugo jebeš već, prestani istera mi letovanje na Mauricijusu za ove tri godine iz džepa...

Sad tek gledam rezultate nisam stigao danas da odigram ništa.. vidim Votford se vraća u formu a Romi neugodni SPAL spakovao dva u gostima, ne može se bez Kolarova.. hahah lige su u dogovoru, nema šta drugo !!!!

Ne igra kavai veceras go go go

леп деби хенрија на монаковој клупици