Prijava

Dali će nišikori da uvali kurac džankeli, saznaćemo

IMAM PORSE VOZIM I FERARAI VOLIIIM SKUPE STVARI!!!

DOSLO NEKO LUDO VREME NIKO PARA NEMA A JA LJUDI PUN KO BROD NEMAM TIH PROBLENA!!!

A JA JEBOTE BOG NA JAHTI VAMO DOLE!!! ZURKA ZURKA HAHAHAH

Bolje onda vasington cist kec jer je kvota 1,6 a doh1 je 1,65.

osiguras se od overtimea

Pa ne osiguravas se koliko ja razumem ako igras doh1 a dodje x ti gubis jer je doh -1,5. Doduse ja sam tek skoro poceo da se kladim na kosarku i slabo pratim tako da verovatno gresim.

ako dodje x igraju se produzeci, u produzecima se racuna 1,5 tj jedan kos

JESAM REKO DA MALEROZNA TEMA HAHHAHA STAVIM TIKET GDE CEKAM 1 PAR ZA PARE I NARAVNO PADNE ZA JEDAN GEM HAHAAHHA KURAC CU VISE DA STAVLJAM OD SAD IDU TIKETI NA TEMU TENIS PA DA VIDIMO HAAHHAAH

Aha. U mocartu ne racunaju produzetke.

Je l' može h2 na indijanu i h2 na oklahomu? Dajte neke predloge za igrače, ne znam šta bih lup'o večeras.

Decic 2
Lokomotiva Zagreb iz 2 u 1... Kao zlojave. :) Neki drugar iz Hrvatske javio, ako ne dodje, jebacemo mu mamu ustasku! :D

Kad bvdlga sa drugarom izmisli neku dojavu i "rašire" je po kladionicama, pa gledaju paljevine kako se guraju za pultom da što pre uplate

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201405/142958/totally+legit+OP+do+it.+i+v+done+it+it+totally+_76fff4d876929d126eea0f240f0d9785.gif

haha pa ja je napravio prije neki dan :D
ide i njemu plus, pošteno od mene

EDIT: ahhaha pa ovo ti :D

hahaha garant se nekad upecao

Данас сам решио да црвену поклоним кладионици, него, да л је боље одиграти један тикет са квотом 4-5 или рецимо 4 тикета са квотом 10 и ставити по 250 дин?

jedan tiket sa kvotom 4-5

Decic 2

Тебра јел кец на Дечић или 2 на Рудар ? Логичније ми је ово прво, јер Рудару не требају бодови, док се ови копрцају за опстанак некако ?