Prijava

Dvoumim se ofku ili rad i stavim rad. jooooooooooooj

a jesu slijepci jebli majku

ZNAČI 10 MINUTA ŠUT NA GOL NEMAJU ŠTA RADE KOJI KURAC

Ајде Раде пичка вам материна 2 гола дадосте партизану не можете овим пацерима један ајде мајку вам јебем

едит: ево га 10. јубиларни корнер ајде умувајте некакав аутогол мајку му

едит 2: стисо рад задњих пар минута пуцају и контре и ударци. МОРА ГОЛ АЈДЕ

стока београдска наредна 2 кола ће да одиграју ко да су бајерн и да остану у лиги.
пу

juče padnem na jebenom wiganu, sad na radu, uvijek je jedna
nema ljeba od ovoga, odvići se i to je to

Cekam Viljareal za 4500, da l da ga branim bemu brasnjavog misa.

Ja inace ne branim nikad al bolje da si lion ograo nego ove mada ih i ja imam na drugom tiketu ali njima nista ne treba. A i nisu velike pare tako da ne znam koliko ti se isplati da branis.

Пустио сам 200 дин на икс, ето чисто да се не изнервирм много ако паднем на једну. Ако буде двојка онда јебежга.

Je l' veruje neko u ovu lokomotivu, kvota 27-30 sad, da opletem keca? Jedan crveni za goste i bambambam gotovo.

Evian-Nica kec ko kuca. 1.70 kvota

Локомотива Загреб? Губе 3:1 и имају играча мање, где да играш на њих.

Njemci danas dobri, tj čini mi se da su svi rezultati bili očekivani.

Koliko sam bio ubedjen za ovaj grashopers a oni gube.

Дошли Немци сви, ја искрено очекивао барем један кикс. Зато што сам их ја играо.

Ево Виљареал води 2:0, њих чекам та четири ипо црвене, ал знајући који сам малер не смем још да ликујем.

Мада сутра ми рођендан, ред је да изађем и ја једном годишње на клаџи сунце му пољубим.

едит: Плус што иам 30+ година, сваки рођендан тешко пада, ако је космичке правде треба кинта да ме орасположи.

4:0 једном и ја да изађем на клаџи бем ти брашњавог миша.

Ма јебем им милу мајку швајцарску туњаву. Пре неки дан Јанг Бојс сад ова говна. Не видим више никакву наду...

Ma samo treba jace tikete igrat, meni svi mali pali a na ovom od petsto cekam leh i lion. A drug me sreecom zva i dade mi tri kosarke i ja dodadoh albu poene plus i tri dosle jos makabi cekam a on bi trebalo da dodje.