Prijava

На овом фантазију сам одлучио да баталим одбрану и све сам ставио на напад. Тако да овог пута играм са формацијом 2-5-3 и има све да вас покидам.

Meni reci šta hoćeš, ali Radišu mi ne vređaj! :)

Samhaine probaj da edituješ profil. Ja pokušao da vidim jel može, ali sajt nešto koči pa neće da mi učita. Ili je moj net sranje.

Сад сам успео да уђем на едит профила, али можеш само име да промениш, а име клуба не можеш.

Је л' ово хед то хед систем или класична лига?

Мој тим су Радиоактивни Мангупи.

Ocu bre sifru!
Vidi pvt peki ziv ti ja.. :)

Moj tim je čarapani..

I predlazem da se napravi h2h liga, da igramo i nju uporedo sa ovom.

Чији је тим "Реа"?

Znaci ne verujem da smo samo ja i casper fanovi Partizana ovde?!

Ја навијам за Звезду али имам Клеа у тиму. :) И то стартер поред Рунија. :)

Rispekt.. :)

A sta mislis za ovo h2h?

Немам појма, боље је овако да играмо једну лигу, ионако су то све исте поставе, нема ту два тима... Један тим за све лиге... Боље овако, имамо лигу и куп у једном.

"An unlimited number of manager substitutions can be made, however, it is not possible to make manager substitutions after games on the last day of the Matchday, as all fixtures will have been completed."

Da li ovo znaci da ne mogu da se prave izmene izmedju 2 dana odigravanja utakmica, npr. izmedju 14. i 15. sept.?

'Ај пошто ви контате тај енглески језик, реците ми како иде то са трансферима, колико и кад се врше измене...?

Da li neko prati italijansku ligu ove sezone?Jel igra Patomozda?

http://en.uclfantasy.uefa.com/M/rules.mc tamo ti pise kad i koliko besplatnih transfera mozes izvrsiti.

Sta je fora sa ovim nagradama ,jel se odnose na privatne lige,kako znam da sam dobio kako da ih kontaktiram u slucju osvojene nagrade itd.????????