Prijava

jupi je dobro ime, skraceno od jupiterac

jebes kera koji nije dzekson

sad sam gledala kako izgleda rasa i piše da je zemlja porekla Japan, pa mu lepo daj neko kinesko ime

KAORU, HARUKI, NORI...

http://www.fanpop.com/clubs/anime/articles/152196/title/japanese-names-with-meanings

Doge moje ovih dana

Da li moze neko dete sa sve desetkama na fakultetu, neki mladi pisac, graficki dizajner, bilo sta sto ima ikakvu ljudsku i intelektualnu vrednost? A ne starlete i ulicni borci, pa molim vas makar mozete to da pokusavate da promovisete, cak i ako znate da to nece prihvatiti 5% ove jadne, istrosene pouplacije, ogrezle u povrsnosti i jeftinoci.

Bas me ljuto nerviraju ljudi koji se nesto tripuju da znaju o ljubavi, o vezama, o raskidima. Kao oni su osteceni iliti "damaged" na eng.
Ko nije ziveo sa zenom, nije mi relevantan da prica nesto, ako nije ziveo onda bar da su se 200 puta probudili ujutru zajedno u krevetu, ostalo je sve kurac

nervira me kad u Sarajevu sjednem da jedem ćevape, a oni mi ne donesu nož, već samo viljušku
stalno moram da uzimam nož i svi me gledaju ko da ću ih poklati wtf

Napeta je situacija tamo zbog terorista i ovog sranja sada

Čudo ti Vukajlija nije zelena pičko mađarska?!?!?

Kad oladim pivo i meze spremim i dodje drug i kaze daj casu vode brate ja kazem pa ima pivo on kaze daj prvo casu vode zedan sam pa kako to jebemu

zato sto pivo ne gasi zhedj

Možda želi da uživa u pivu, a ovako bi ga samo sručio.
Ja tako nekad sok od breskve popijem odjednom, ali nije to to.

popije se čaša vode jer onda neće osetiti pun ukus piva jer će mu usta biti isušena. pametan čovek