Prijava

Rezervišemo milion kineza, kad stasaju kupimo ih, obučimo, naoružamo i pošaljemo na Kosovo

Kinezi imaju kvalitetan kokain

Baba dođe u radnju, traži nešto tipa kafa. Pridavačica joj da, pita još nešto treba li, baba traži sledeći artikl, ova joj da i opet pita još nešto je l treba, baba traži sledeću stvar. I tako 5-6 puta.
Pa jebem ti omrkosmo.

I da, Kinezi govna Japanci su ih ubijali ali nisu dovoljno.

Kinezi su sledeći Černobilj

мислим да се плаћа нешто ситно ако направиш које дете више

иначе тај закон о једном детету није важио свуда него у појединим градовима и провинцијама, негде у руралним пределима су могли да штанцују колко оће да би имао ко да се бави пољопривредом, негде си могао да правиш женске деце колко оћеш а једно мушко, а у овим најачим градовима једно без обзира на пол па су рецимо у шенжену труднице ишле у хонг конг да се породе јер је хонг конг ту да препишаш до њега ал онда мора дете и да иде у школу тамо па је то мало јебено возити га сваки дан

čitava postavka ove emisije Ruska bajka, ne znam ko me više nervira, da l ova dva debila što vode, ona riba sa debilskim zanimljivostima ili onaj lik analitičar štreberko
ne znam ni što gledam ovo

kombo reklama PAAJ PAAJ PUKNI ZORO i UUUSTANI SAAAD, KAO VOJNIK da ne spominjem

Brt nervira me ponašanje uopšte na Jutjubu i sajtovima slične vrste ali specifično pičkopaćenički odnos prema svakom ženskom stvoru koji se nenadano nađe tu, npr Dnevnjak raspali izbaci video sa nekom onom njihovom preprosječnom pičkom i odma komentari idu "uh dobra je ova" i tako, nije da sam imao veća očekivanja od gledalaca Dnevnjaka ali vidim to i u drugim sferama balkanskog internet prisustva, zapitaš je koja je tačno razlika između nas i Indijaca jebenih sa "send bob and vagene butiful"

Nismo samo mi takvi jbg generalno medju muskarcima ima nenormalno mnogo pacenika

Kad neka prosecna picka na insta objavi sliku sa prepickom a nece da je taguje iz kompleksa nekih svojih. Pa taguj je da vidim koja je mamu ti jebem

Kad mi neko pusti snimak sa svadbe. Tj uopšteno taj debilni običaj da se oni koji su bili na svadbi okupe i gledaju snimak.

što mi je velik kurac pa moram u gaće da ga pakujem kao crevo sa česme

da
dvoje su se tako smuvali

Obično Beograđani koji drže pse u stanu i nagoje ih da budu onako odvratno debeli
Svaku rasu pasa pretvore u kockastu jebenu da su širi nego duži i dok se onako vuku kao sline dok pokušavaju da hodaju ono salo im se jebeno talasa pa druže da l bi volio da ti djete ima 237 kila jebem ti sve na svetu retardirano

Puši ga Petre glupanderu čekaoničarski

Ups Zap pa to si ti ha ha ha

Koji brat zapata hahaha sad sam sve procitao