Prijava

JADNICI NISU MOGLI NI 5000 DA SKUPE AHHAHAHAHAHA
DODIK IH POPIŠAO SA 20+ HILJADA AHHAHAHAHAHA
NE MOŽE NAM NIKO NIŠTA JAČI SMO OD SUDBINE

Власт је по дифолту лоша, мада можда и ја грешим јер гледам кроз црвену призму. Све што нам треба је тим способних менаџера на челу државе да боксује инвестиције и тржишта и институције под конац да се зна неки ред.

Све испод тога се само доведе у ред и свако је ту где заслужује да буде. Закон природе.

Procenuje se da je pristalica Dodika bilo 35k

OPOZICIJA JE JEBANA!

SRPSKA POKAZALA DA NIJE IZDAJNIČKA ZEMLJA.

Ja i dalje ne znam razloge za miting, a pogotovo kontramiting.
Mislim, znam, ali sta dzivdzan medjed, s koje god strane da je, hoce da postigne?
Inace, u Sipovu su iz tri firme, koje su fiktivno u vlasnistvu lokalnih krimosa, a stvarno u Dodikovom, potrpani svi radnici u buseve i automobile i tutanj za BL, podrzati Boga Mileta. XD

Опасне су то ствари. Ниво нељудског у политичарима се граничи са ђавољим

Razlog za miting su ogromne pare iz Soroševog fonda i pare iz balijskih zemalja, posebno Turske.
A razlog za kontramiting je da se pokaže da su obična govna i da se vidi koliku podršku ima Dodik.

Jbg, onaj ko trazi da padne krv da bi upao u fotelju nema sta drugo biti nego sâm djavo.

Rasni srećo, nadam se da sereš, jer tamo nije bilo 20 hiljada ljudi. A pogotovo ne više od 35 000 ko što rtrs reče.

“Narod vidi da je dogorilo do nokata. Ovo nije za zdrav razum. Mislim da bi nam svima trebalo biti jasno da se nalazimo u katastrofalnoj situaciji. Ovo se mora mijenjati, ovako više ne može”, kaže Mile Kenjalo iz Novog Grada, ogorčen na sistem što mu, kako kaže, ne daje mogućnost da sebi obezbedi uslove za golu egzistenciju.

DW prenosi izjavu jednog od demonstranata, gosn. Mileta Kenjala.

Šta će dopisnik DW na tom skupu? Odakle pravo novinarima da budu slobodni kao običan narod?

selenijum
Rasni srećo, nadam se da sereš, jer tamo nije bilo 20 hiljada ljudi. A pogotovo ne više od 35 000 ko što rtrs reče.

Onda je ovih iz opozicije bilo 600.

Odusevljen sam okupljanjem pred Boskom, zaista. Trebalo je okupiti 35000 budzetskih korisnika na jednom mestu.
Za svaku pohvalu.

Kontam da u oba tabora zajedno nije bilo ni 15 000 ljudi. I da, uglavnom u masi sve sami penzioneri, starci, niđe mladog čovjeka.

P.S. Ovim putem bih napomenuo da sijede ljude ne računam u mlade.

Meni je u opštini SDS na vlasti od osnivanja RS. Opština je go kurac, par moćnih krade, a u opštini u administraciji radi 200 debila, a do 1990. je isto to radilo 18 ljudi. Život je kurac i sebe za par godina ne vidim da živi u ovome kurcu. Zato volim SNSD.

Rasni, dolaskom snsd-a na vlast u Pale nista tebi bolje nece biti, kao ni dolaskom sds-a na vlast u Banjaluci.
Poenta oba ova mitinga je samo borba za vlast, odnosno, borba za lakse zgrtanje ogromnog kesa koju vlast omogucava. Malom coveku ce i dalje biti podjednako tesko da sastavi kraj sa krajem i sve ce biti teze, bez obzira na to ko sedne u fotelju.