Prijava

Na koju poznatu ličnost smatrate da ličite, a na koju poznatu ličnost vam drugi govore da ličite? Možete i da priložite svoju slku na kojoj ličite.
Ja sam skontala da imam neku random, klasičnu i poznatu facu i da ličim na milion devojaka. Nema osobe koja mi nije rekla da joj ličim na nekoga koga poznaje ili na neku poznatu ličnost. U Novom Sadu sam upoznala već 2 svoje dvojnice.

Milica liči na Melani. :)) Meni Mrmun reko da ličim na Džim Kerija, tačnije ovaj na mene.

Haha Melanija :) Jel imaš onako tanku, lepu, rastegljivu kožu? :) Mislim, na licu.

Овде можете да убаците своју слику и програм вам као каже на коју познату особу личите

http://celebrity.myheritage.com/celebrity-collage

Бзвз, ал' ајде...

Naravno, inače sam zategnut ko struna. :P

Обично ми кажу да не личим ни на кога (или ни на шта?), тако да јебем ли га.
Једном ми је неко рекао да сам направио фацу као Иван Босиљчић.

Сврстао сам то у Топ 3 увреде које сам чуо у животу.

A džimi mi reko da ličim na don Pia iz Ljovisne. To mi je kul. :) To za bosiljka jeste uvreda.

Dok sam imao dugu kosu, bili ljudi u tripu da ličim na Snup Doga... jebem li ga.

A džimi mi reko da ličim na don Pia iz Ljovisne. To mi je kul. :)

Да, бре! Скроз сам заборавио.
Па, личиш.

http://www.youtube.com/watch?v=7sKWhi9Hwsk

Мени су једно време говорили да личим на Мег Рајан. Ваљда због фризуре, шта знам...

Bila sam jako ponosna kad sam čula da podsećam na Ali Mekgrou. Želela sam da to čujem češće (mislim, bilo je to pre tridesetak godina).

Sad mi je svejedno.

Hvališ se Džimi, Ivan je baš lep momčić! Na Gael García Bernal-a, tako mi rekli!

Milice, reklo bi se da si najsličnija Kristini Riči.

Milice, K. Riči ti nije ni do kolena.

Сврстао сам то у Топ 3 увреде које сам чуо у животу.

Hahaha ne da je uvreda nego ono. Hahahaha ali kakva scena iz Ljovisne, krivo mi što nisam pratila tu seriju.

Predrag Djordjevic, Ivan Ljubicic. Uglavnom zbog frizure i konstitucije. U osnovnoj skoli Brajan Laudrup, ali ne zato sto sam bio dobar fudbaler, vec opet zbog frizure.

Milice, suptilno si rekla da si lepa :)

Jebeš ovaj generator, meni ispalo da ličim na Umu Turman. :))

Delevra, ako se ne zezaš, tako nešto sam te i zamišljala.
Strajo, lepota je vrlo relativna i kompleksna stvar :)
A metite slike, pola ljudi ne znam ko su.