Prijava

Ee sad ajd jedna tema bas ono tipicno muska zonfa kako se brijete ofc ovi koji odrzavaju lice urednim.

Koji je recept za best shaving opciju, fazon bez brade ili bas ono kratka brada do dva tri dana pa kako je odrzavate.

Ofc svi vrv znamo da je zilet i gel best opcija al uzima vremena, druga opcija su raznorazni trimeri i brauni, sad ima i ovih new age uredjaja koji rade na mokro brijanje itd

Bukv koja su iskustva u smislu preporuke el ko otkrio neku elektriku da radi dobro posao, da ne iritira lice da ne moras smirujes kozu posle jel te pece ko majmuna.

Msm da nisam video nista slicno na ovu temu a bukv neki konsenzus bi voleo vidim da mogu donesem true odluku u buducnosti da ne bacam para na raznorazne kineze svima bi pomoglo

puštam bradurinu godinu dana i onda odem u frizeraj da mi skrati mašinicom kao ovcu da šiša, prestao sam da se brijem jebo ti to
a i ružan sam ko đavo i brada čini sve što može da prikrije makar deo te odurnosti

ŠMOKLJO JA SAM TEBE UVEK ZAMIŠLJAO ĆOSAVOG NEMOJ MI KVARITI PLS

Ja ga zamisljao kao onog “neckbeard fedora” memea

Pustim bradu mesec dana pa se obrijem

A sto se picke tice moze i neobrijana, ima neku draz

ne valja naslov caro, treba biti "brijanje brade" jer nismo svi mi pičkousti za razliku od nekih, ali jasno mi je da misliš da smo i mi ostali kao ti.

Vidis ovo mi mozda zatreba, nije losa tema, ja bukv klasika mach 3 godinama ne menjam, brijem se jednom nedeljno jer radim od kuce pa cisto kad ono krene da smeta i grebe odeljem. Nikad se ne izbrijavam.

Mislim ne znam koja mudrost tu treba i koje su opcije, ono britvom necu sigurno ne planiram da se zakoljem, onaj brijac, ono plasticno govno je za jednokratnu upotrebu pa mi treba sleper godisnje, kakvi trimeri to mi zvuci pederski

ne valja naslov caro, treba biti "brijanje brade" jer nismo svi mi pičkousti za razliku od nekih, ali jasno mi je da misliš da smo i mi ostali kao ti.

jbt bildea bilo je fazon brijanje: ortaci-drugari-mejmuni-picke

Snime se odma targetiro da nije vagionoust wtf

Bio sam ubedjen da je smo gladak ko slanina bukv

kakvi trimeri to mi zvuci pederski

Ok ovo je za fazon ivice, oko usiju nos i taj rad ako oces mladu bradu fazon brijes na 10 dana a u medjuvremenu malo obradis da ne budes skrndelj e treba da se brijem

Jbg ono sta ja trazim je neki fazon masinice ili nesto al sva iskustva su bila uzas jer iziritira kozu i nema poente

Jel probo ko onaj filips one blade na baterije

Na svakoj temi (pa i na ovoj) se oglašava nepismeni jadničak koji ne razlikuje autorefleksiju od projekcije pa uvek dobije autodestrukciju. Zna se na koga mislim - na retardiranog neurotičara koji sa 45 godina očekuje da će nečim opravdati svoje ničim izazvane predrasude koje su u njegovom nesrećnom slučaju zapravo autorefleksija.
Verovatno sa suzama u očima pokušava da objasni da je umoran od trke sa svojom nekvalitetnom ličnošću koja samo njega i sputava u suštini.

⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣶⣶ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣀⣀⣾⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠈⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠁⠀⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⠿⠿⠻⠿⠿⠟⠿⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⣴⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠀⠀⢰⣹⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣭⣷⠀⠀⠀⠸⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠈⠉⠀⠀⠤⠄⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⡠⠤⢄⠀⠀⠀⠠⣿⣿⣷⠀⢸⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠉⠀⠀⠀⠀⠀⢄⠀⢀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠁⠀⠀⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿

Rasel Brend promoviše liniju muških mašina za brijanje, proslavili su se sa spravicama za brijanje omudine ali sada su proširili asortiman i na sprave za nos, obrve i dubra, čuo sam dosta dobrih komentara, mislim da se zove Manscape.

Inače sam oldskul, žilet mah 3 i nivea gel, ladna voda umesto afteršejva zbog kože, uglavnom se brijem svako ili svaki drugo jutro ali nekad pustim i po par nedelja, imam onu bodljikavu bradu kao Badža iz Popaja pa mi sve preko par nedelja smeta a raste brzo u pičku materinu. Tantrički oslobadja kad je sastružem.

Ok ovo je za fazon ivice

Ne uvlaci Ludog Psihijatra u diskusiju

Jel probo ko onaj filips

Probale su Dilat i Toma xD

A jesam vickast jutros

brijanje je za lale, nisam se obrijao žiletom od osnovne, moja četnička brada privlači beranke na kilometar

U dolini pokraj lima, śekirom se brada trima