Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. pa dobro, ko brise namerno sad i one defkice koje sam postavila a nemaju veze sa prozivanjem... i nema veze sto ste banovali nalog vraga, razumem da nemate svoj zivot pa vam je to jedini nacin da zadovoljite bolesnu psihu.

    cast izuzecima, naravno...

    jupi, idemo dalje... e a jel vam neko rekao da su devojcice UUUUVEK u pravu... hihi... ceracemo se jos kao sto bi rekao Matija Beckovic... do smrti i nazad...

    kiss

  2. "razumem da nemate svoj zivot pa vam je to jedini nacin da zadovoljite bolesnu psihu."

    Ko ovde nema život, ko otvara duple naloge i pokušava da dospe u centar pažnje, pravo je pitanje.

    Blago tebi...

  3. Добар дан.

    Сад сам мало протресао дефиниције које сте обрисали (гробље), и видео сам да се тамо, као разлог брисања (иначе добре) дефиниције понекад наводи да обирисана ,,дефиниција" није дефиниција. Тј. да нема форму дефиниције.

    Ја бих хтео да пријавим једног члана који се огрешио о правила, и објавио анегдоту (додуше, прилично лоше оцењену) уместо дефиниције.

    Ипак, само дефиниције долазе у обзир, зар не?

    А, ево и линка.

    http://vukajlija.com/dragoslav-sekularac/132602

    Срдачан поздрав мојим другарима, модераторима!

    П.С. У школи смо имали изреку: ,,Глуп ко дефиниција".

  4. A zasto je moja deff za bera gryllsa koja je proglasena za deff dana sada izbrisana,kada nije krsila ni jedno pravilo ????

  5. Verovatno zbog toga što je puno ljudi ocenilo da smrdi.

  6. http://vukajlija.com/bear-grylls , i plagijat i nije za naslovnu stranu..

  7. a na osnovu cega je plagijat ???
    Niko onako nije definisao Bera,dajte mi deff koja kaze ono sto je moja deff rekla....pa nisi ti taj koji bira koji je sta je za naslovnu stranu,a sta ne,ako su ljudi ocenili da im se svidja....pa bile su i ranije berove deff i nisu bile tolko dobro ocenjene kao moje,a sad je moja plagijat...

  8. PA STA SAM JA UKRAO OD NEKOG DRUGOG ??????
    SAMO SAM DEFINISAO BERA,JEL ZATO STO NISAM PRVI NJEGA DEFINISAO ????
    Ma ko vas jebe,pacenici jedni.....

  9. Ako je definicija dana, ne znači da ne može biti obrisana. Dokaz - poslednje dve definicije dana! A i neka su, svejedno ni za šta nisu bile.

  10. Opušteno brate,čim te usralo da odmah ubodeš defku dana usraće te opet...

  11. "Ma ko vas jebe,pacenici jedni....." - ćemo da zaboravimo...

    Definicija ti je imala potpuno isti kontekst kao i druge koje su već postojale. Ne mogu da verujem da se ti ponosiš time što si prepakovao reči i složio definiciju. Nije fer prema prethodnim autorima. Već smo objašnjavali šta se radi sa plagijatima i tu je kraj priče. Brišu se, ma čiji bili.

  12. ostale definicije nisu ni slicne mojoj...cak nisam ni citao te definicije za bera...

  13. A on sme da psuje na forumu a?Sramota!!!

  14. Predpostavljao sam da nisi čitao. Moraš prvo da pogledaš u pretraživač. Na šta bi ličilo da za 5 dana neko napiše definiciju koju si ti već napisao i dobije gomilu glasova. Ne bi bilo fer. Nije sve u tim jebenim plusevima, sem ako nećeš "na kvarno" do "vrha". Jbg....

  15. električar - mislio je na mene lično i oprostio sam mu jer sam JA tako hteo

    :D

  16. meni je jednostavno palo na pamet da napisem to za bera....da sam znao da ce da me nazivaju plagijatorom,ne bih ni pisao....

  17. A tako dakle.Znači isplati se biti fin prema ljudima :D

  18. U zadnje vreme se nešto naložili da brišete defke dana, zbog krženja pravila ali idalje ne znam po kom osnovu... :/
    Pogledaj par defki dana i videćete gomilu koje su isto ovako preoblikovane stare definicije ili prosto nisu definicije, ili su glupe, pa idalje stoje kao defke dana, a ova ova je obrisana... Ja i ne vidim razliku.
    "Šlog ruka" je skraćena "torbica deformacija", "ovo nisu moje gaćice" je čista glupost, ali one su idalje defke dana, a ova je obrisana jer je slična postojećim.

  19. isplati se...i ja se izvinjavam zbog ruznih reci....samo sam bio malo iznerviran....

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.