Moram nekom da se izjadam :((

  1. treba mi vise od toga, al ono...za pocetak

  2. Idi radi na benz.pumpi. Easy money

  3. размишљам да ставим 200 еврића на рулет, тј. на црвено...па да га јебем, ил без кинте ил 400е...

  4. Imam dojavu za Džankija da crno garant dobija. :)

  5. zaključaše onu temu i sad oni pišu po njoj. a taman nas je bilo krenulo :(

  6. размишљам да ставим 200 еврића на рулет, тј. на црвено...па да га јебем, ил без кинте ил 400е...

    Ako vec oces da pucas, pucaj polako, igraj prov po 50 ili 100. Nemoj ko seljak da se zaleces 200.

  7. не знам сале, требају ми паре хитно, размишљам како да дуплирам тренутни капитал..

  8. требају ми паре хитно, размишљам како да дуплирам тренутни капитал..

    Uloži sve pare koje imaš na siguricu u fudbalu. Garant dupliraš. Ako hoćeš da dobiješ, imam dojave, ali sigurne. :)

  9. Uloži sve pare koje imaš na siguricu u fudbalu. Garant dupliraš. Ako hoćeš da dobiješ, imam dojave, ali sigurne. :)

    NIKADA nista nije sigurno :)

    A jebiga dzanki, bolje da potrosis 100 evra, a 100 da ti ostane za neki drugi pokusaj dobijanja.
    Glupo je da puknes 200 na rulet.. Stavi 100 na rulet, pa ako prodjes prodjes.
    A ostalih 100 pokusaj aparate ili kladzu.

  10. Но фркс Цанки, сутра имаш једну сигурицу на клаџи, 3,15 квота, душу дало за двојку у синглу :)

  11. ма апарате немам појма да играм, а клаџу нисам играо има ихихи...мало паузирам и то...ал видећу...вероватно рулет

  12. Brate, za sto jura uvezeš moldavku, i sa drugih 100 je hirurški doradiš, nemoš se zajebeš.

  13. Jebiga dzanki, iako ti trebaju hitno, bolje polako da igras, da ne spiskas za uz kurac tih 200 evra pa da budes na nuli.

  14. Da sam na tvom mestu, potrošila bih ih na nešto korisno tipa hrana, odeća i tako to. :)

  15. нека, сигуран сам по том питању вучице...треба ми за оно што сам тренутно заинтересован

  16. Но фркс Цанки, сутра имаш једну сигурицу на клаџи, 3,15 квота, душу дало за двојку у синглу :)

    Pričaj. lololo

  17. Nego vucice ti rece da imas neku siguricu :) Daj u pvt da proverimo :)

  18. Hahhahaha, Marko, pa mislio je na Partizan :P

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.