CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Brate mora da ides u KGB hosting
    da trazis da ti otvore server, i posle da cekas dok ga ne realizuju onda ga placas 1500 mesecno, tako se prave mape

    Potpuno netacno

  2. Ако је неко заинтересован да прави мапу или има идеју за мапу, могли би да се организујемо и да направимо нешто. Правио сам мапе (de_, fy_ i cs_) и добро су прошле код друштва с којим сам игро, али ко за врага све су обрисане јер сам грешком обрисао тај фолдер пре форматирања... Имао сам 3 копије каунтера и обрисао погрешне 2... Правио бих сам али ме мрзи...

  3. Messalina kolko imas godina?

    22

    Ако је неко заинтересован да прави мапу или има идеју за мапу, могли би да се организујемо и да направимо нешто.

    Smatram da sam ipak malo odrasla, neka hvala :D

  4. znaci mojne se kacite sa mesalicom,ona kolje kalasnjikovom:) a dok ne napravite server i to,mogli smo da ulovimo neki prazan server pa da se pucamo neko vece.

  5. Bre messalina samo sterku koji crni kalas

  6. Ајде ја ћу пробати, иако ми је нет очајан. Дајде ИП.

  7. ‚ajde da probamo ođe
    217.26.76.42:27777

    dosadno mi u pm

  8. Ја изашао. Много ми је лош нет...

  9. Bij se sa srbinom tamo, dušane :)

  10. Zaluđice, hoćete da se puškaramo malo za jedno sahat - dva, a?
    Neću da koljem, časTna pionirska.

  11. Ja ne mogu, gips na levoj ruci.

  12. Ma lažem, ofc, mala deca se lažu :)))

  13. Ma rekoh da rifrešujemo temu, pa kad se jave ljudi da opičimo. Ja ne mogu sad, za jedno sat-dva, ako neko bude 'teo...

  14. а тад окете, ако биднем при цомпету може, а ако не ондак јок... логично

  15. Logika ti je, vidim, jača strana :)))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.