CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Брате скочимиш ја викао! http://vukajlija.com/forum/teme/16623?strana=24#post_838963
    Иначе најбољи кантеер од кад играмо ми са Вукајлије

  2. Ama crnogorca krenulo noćas, pio je pa zato :))

  3. Jebajga, drkam se sa nekim telefonima, nisam pratio aktivno...

  4. pih kud smo zakasnili...

  5. Jel ima ko da zaganjamo koju partiju?

  6. ја оћу, ако буде још ко хтео

  7. za sad 2 ajmo ljudi javite se

  8. АХаха ту је негде и онај миш... оперише овуда, ваљда ће да види

  9. ajde ljudi nece nas 3 igrat xD

  10. de je L@aki kralj xD jel ucio mape?

  11. Синоћ да сте били вас двојица, било би таман 4 на 4 овако исто није било лоше, ал још два су фалила :)) САд никог нема ни мајку да нам опсује :)

  12. pih majku mu kako nisam vidio da se igra.... nista cekamo pa ako se okupi ljudi da se zapuca ko na slavi xD

  13. ае ондак , нек тема буде отворена и активна ваљда дође неко касније... сад ништа од пуцања

  14. evo mogu ja sad xD

  15. Ajde, ajde, sklanjaj mi se s puta!
    MA KO DA SI SE SKLANJA? JE L' JA DA TI SE SKLANJAM?

  16. ма можемо нас тројица, ал није то то :)

  17. Ево ја дајем секундум само

  18. ima na 4 dajte neki ip da malo zapucamo xD

  19. 89.216.50.91:27080 пробајмо ође

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.