CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Ај уговоримо тачан датум кад ће сви да буду на сајту да видимо за тај клан

  2. Па,има стално неких договора око тог клана,али ништа конкретно до сад

  3. Neka, mi igramo samo :))
    Pa imamo klan vukajlija, bačiš tag i piči :)

  4. Знам то,али да уговоримо са неким другим кланом,могу и клинци неки само да се иживљавамо мало

  5. Noćas ćemo viđet to

  6. Ајде људи тамо између 31.12. и 10.1. да играмо, тад би и ја могао да играм.

  7. Mene od 31.deca do četvrtog januara nema :)

  8. Па онда после. Било би лепо да ми овде организујемо неке квалификације, па да после направимо гласање која петорица ће да играју тај први меч, мислим да нас има више, конкуренција је јака. :)

  9. smarko spremi se veceras, veceras cu te kundaciti

  10. ајмо 10.1.кад се се заврше сви празници

  11. мислим има касније наша нова година,али између божића и ње би смо могли

  12. peki smarko srbine, eto veceras mozete vas trojica protiv mene da se dokazujete :D

  13. Ае сад, изгледа да комшија није кући, добар је нет. :Р

  14. ma kurac sad, nisam u igraonici, veceras odo do igraonice pa zato kazujem, ovdje iz stana mogu samo sa botovima igrat a i to je pitanje zbog misa

  15. Да бре стварно, па и ја би могао из играоне да играм то клански кад буде...

  16. кад сте мислили вечерас то,ја морам до сајма да се накупујем пиротехнике,не знам дал ћу бити кући

  17. Ма ајмо бре сад да ударимо једну.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.