CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. Ију, шта вас је.

    Упадам.

    Жњи, треба касније да попричам с тобом. Баци поглед на чет с времена на време.

  2. Aj važi. Oćete da igrate bar pola sata, da znam da l' da premeštam net na drugi komp?

  3. Ја реинсталирам управо. Отиш'о ми нишан у курац, нема ми друге. Играћу чим завршим.

  4. АЈДЕ ЈОШ НЕКО ИМА НАС МНООГООО!

  5. САМО ЈОШ ЈЕДАН НАМ ТРЕБА ЗА 5 на 5 И СМАРКО ИСПАЛИО СИСА!

  6. http://img821.imageshack.us/img821/3881/49667590.jpg

    Вукајлијашки маратон, одиграно трилион партија, очи нам поиспадале. Осим ових које сам стигао да скриншотујем, учествовао и Душан1001, можда и још неко.

    Направио сам скриншот, сумњам да ће неко од ових да се сети. :)

  7. ПЕКИ ЈЕ ЗАКЛАН ДОКОТРСКИ ОД СТРАНЕ МЕНЕ! ЛОЛ!

  8. Људи убили смо га, никад се није овако пуцало, свака част свима који су ноћас играли! МВВА

  9. Јес вала. У фацу си ми се унео ножекањом. Свака част.

  10. Ja sam završio sa 123:50, Žnji sa 93:50 i kusur, Rajko je botina neviđena, majko draga...

  11. Rajko je kralj. Onaj suicid kad ja nisam imao metaka pod flešom, kad sam mislio da je kraj, je neprocenjiv! :)
    A ti si, Skočimiše bio Teror, lakše ti je bilo da budžiš skor, ha! :)

  12. Rajko je botina neviđena, majko draga...

    ЛОЛ

  13. Realno, možemo da budemo okej klan kad bismo vežbali. :)

  14. брате ко да веџба онлајн... за то треба да се седи у истој просторији...

  15. брате ко да веџба онлајн... за то треба да се седи у истој просторији...

    Ma jok bre, ne mora, pa ne igramo LAN. Čisto ono, kad neki klinci naprave CW, skupi se pet nas nasumice i igramo k'o klan, čisto iz drkanja. Inače znam par mnogo jakih online klanova.

  16. Inače znam par mnogo jakih online klanova.

    Добро је, да њих избегавамо ЉОЉ

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.