CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. BGate, ja sam jedno im'o jedno 30 zaginuća u ovih 20 minuta, ako to nije jak sastav i jako izdanje - ja ne znam šta je... Mis'im, prosečno ginem za manje od minut! Eeej! :D

  2. @Mr_Gud

    sastav je jak kad su njemu Peki, Dusan, Messalina, Ognjetina, koliko vidim i ti :D

  3. Drugari, ovaj, da mogu da vratim vreme, pustila bih bilo koga od vas umesto sebe tamo... Ono nije dobro za dušu, mentalno stanje i samopouzdanje u bilo kom obliku. Ne tugujte nego se radujte! :)

    EDIT: A lepo sam im rekla da su garant neki frikovi... A oni ispadoše vanzemunci jebote!

  4. mess ti si rekla da nećeš nikom da pričaš :)

  5. Може ли неко да појасни? Играли сте са неким ботовима, или неки профији?

  6. Šta profi neki štreberi da bog sačuva

  7. Mhm, ali se ne osjećam bolje...

  8. Ma neki tamo što spavaju na kantere bre...

  9. Па јел сте добили неку рунду? :)

  10. Jesmo dvije od petnaest :)

  11. ljudi aj da se malo rokamo 217.26.75.118:27021 internacionalni srpski public

  12. Следећи пут ускачено Скочимиш и ја, по потреби и Огњетина, он се чини као добар играч. Има да их сасечемо. Где сте нашли те ликове, и кад могу да дају реванш?

  13. I ja se ubacujem, makar kao izmena, dok se ne pokazem :)

  14. red bull privatni server

  15. Ај дајте нешто сад да вам објасним нешто на брзину, оћемо на онај ред бул, вечито је празан?

  16. Svakako sam bio najbolji i to nezagrijan :p

  17. :govoreći rapavim glasom iz mraka: Count me in...

  18. 91.150.72.232:27054

    eto ti ip ali zakljucali su server

  19. TITAC :D

    Inače prešla je tema 1000 postova :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.