CS 1.6 - пропало оснивање клана

  1. ne mora da znaci, ping na serverima koji su hostovani u Njemackoj je 50-60, sto je potpuno normalno za igru. Sve dok je ping ispod 80 moze da se igra fino. Ajd ti tattoo okaci IP pa da ga testiramo

  2. ajde neko sa normalnim internetom nek proba, ja sam na wirelesu tako da ne mogu!
    e ako ti bude trebalo sta oko server ftp-a priupitaj me...

  3. tatoo ako si ti pravio server kazi jer i ja sam pravio pa nije moglo iznad 4 igraca da drzi vidim po portu, a jos ne radi, fowarduj portove

  4. aj sada, zamrzao mi se screen

  5. Ti koristiš protokol 48, ja 47. U prevodu: ne mogu d'uđem.

  6. jbg, nadji p48, neka ti neko posalje, ionako je 30-ak mb, mogu ti ja postaviti online veceras ako ne nadjes...

  7. Blah... Što moramo baš na taj? Imamo gomilu polupraznih (najčešće praznih) servera na kojima smo igrali. Npr 217.26.209.23:27036

  8. Ne mogu Bioshocker, sa ovim internetom ograničenim na 3GB mesečno, slabo ću šta da skidam :)
    Igrajte vi samo.

  9. a daj ba mesalina, skines p48 za 20 minuta

  10. messalina taj IP koji si dala je stari IP nekog tamo servera na kom trenutno igraju 3 igraca aim_aztec :D

  11. Poslaću ti 3G modem poštom, da vidim kako ćeš da skineš 30MB za 20 minuta. Ako ga uopšte i skineš.

  12. Ma vidim Bioshocker. Sve otišlo u q od kad su izmilili glupi Haxball.
    Idem ja da brišem prašinu xD

  13. : ) sreca pa nemam iskustvo sa takvim modemima : )

  14. Хоћемо да запуцамо????

  15. Дајте неко ИП ја сам скоро реинстал. а мрзи ме да тражим по нету..

  16. Nemam ni ja Fejz, svi oni serveri koje smo pre koristili su neaktivni.

  17. видим... саћу нађем.. и било би лепо да се јави још неко...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.