
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
http://zena.blic.rs/Porodica/39179/Cistila-je-sobu-svoje-12-godisnje-cerke-i-pronasla-ovo-uputstvo
Aaaaaaaa
rasni,to neka tvoja treba?
A ne treba mi ništa brate.
samo da rata ne bude
A brate rata je svakog prvog u mesecu. Imam još 5 godina eh....
jebi ga.skupo to sve za skolu.torba,tempere,ksilofon...
Brt si lud?
Vodene i plastelin koristim.
Transfer blama je sve što Rasni napiše.
Kuran je transfer.
BIH je transfer.
Muslimani što misle da su bošnjaci su transfer.
Vidiš
http://oslobodjenje.rs/pogodite-gde-dolazi-princ-carls-ce-obici-jedno-selo-u-srbiji-u-kome-se-navodno-krije-mojsijevih-10-zapovesti/
https://www.youtube.com/watch?v=aMMqdpriu0Y
AJDE SAD JEDAN KOJI MI KAŽE DA OVO NIJE TRANSFER BLAMA NEK MI OBJASNI I ZAŠTO NIJE
POGLEDAJTE JE BRE NA ŠTA LIČI DETE, JOŠ KAO NAMEŠTA KOSICU PRSTIĆIMA
MA MRŠŠ BREE
Solidna Mini Tijana Ajfon
krajsler pizdi jer se dvanaestogodišnja klinka kupa u parama od ovih klipova xD
pa jel se na ovo ugledaju danasnje devojcice, a momci na kristijana, mi smo imali idole kao sto idoli stulic azra ekv sone strane ulice stanuju devojcice, a za sta zive danasnja deca brza kola i da izvinete prosti*utke eeee mozete da pricate sta hocete za tita ali svi smo tada bili srecni punog novcanika i stomaka
Armina za maršala!!!!
❤️❤️❤️
Šomi, šta je to? Radenska - tri infarkta?
Armine, ne treba imati idola niti kakva lika.
Ali pogledajte je bre, ona vadi iz školske torbe šminku, puder, kremu, lakove, jel to putna torba za Egipat ili školska torba sunce joj poljubim.
Obratite pažnju autori sajta na 10:38 posle vađenja nekih knjiga, droljica kaže, ali to je nebitno. NEBITNE TI KNJIGE??? JEBEM LI TI SESTRU!!!!!!!!!!!!!
:kapiram da ima stariju sestru pa zato ;):