Prijava

https://youtu.be/BBvHUL9plGE

Paaa, kao neki video-tutorijal pandan onom Paradzikovicu... Pomalo jeziv. Obratiti paznju na poruku na kraju snimka.

Želim da vam se zahvalim što ste me uputili ka "Izvedi me", jako kvalitetan program pun krindž mašina.

https://www.youtube.com/watch?v=0CRvL2Ba7Gk

Mislim da ovo niko nije kačio, 41:39 izaziva obilno znojenje.

Da da ovaj je mozda i najgori do sad

Au au au bas izaziva nelagodu u stomaku

Pera detlić i ovaj se kolju za tron. Jedva čekam sledeću epizodu, krivo mi što nema više ovakvih, nije zanimljivo kad dovode fensere.

Inače, ja imam jedno pitanje jer mi nešto nije jasno. Ovaj lik što ću da linkujem ispod mi deluje kao da je retardiran, ali baš, kao da ima neki problem mentalni, kako je sav usporen i mutav nekako, ne umem da opišem, ali mi deluje da to niko tamo ne primećuje:

https://youtu.be/l-GPnKv7VpA?t=200

želim joj 54. rođendan

Bozicu, do sad se nisam oglasavala jer nisi mene spominjao.. ali.. ne znam sta ti je ovo trebalo.. Vrlo dobro znas da je honorar SVIMA znaci i momcima i devojkama 50e PO EMISIJI.. Vecina devojaka je udata, ima decka ili verena! Tu je samo radi honorara i iskljucivo honorara! Skoro sve devojke su preko neke agencije dosle .. da ne spominjem sad nazive istih.. ili preko omladinske zadruge! Te iste agencije uzimaju im od 20%-60% novca.. Pricam iz licnog iskustva, jer iako nisam tamo bila preko agencije, mene su prebacili u neku koja mi je za 11 emisija umesto 550e dala manje od pola tog novca! To je i razlog sto ja vise nisam u emisiji... jer necu da idem za 20e po emisiji i blamiram se.. dogovor je bio 50e.. posto nije ispostovan, ja sam odustala od snimanja! Nije tacno da su tamo SVE devojke drolje, one koje ne znaju ni kafu da skuvaju, devojke koje su glupe i slicno.. Postoji pravilo u emisiji.. od 3 takmicara samo 2 mozes da ugasis.. ovaj decko Dragan je imao tu nesrecu da smo ga sve ugasile, iako pojedine nisu smele jer su se vec 2x ugasile u toj emisiji! To je sto se tice bar ove emisije!

Za one koji nisu upuceni, nek procitaju sledece.. mozda im nesto postane i jasno!
Pre snimanja nas zove zena iz produkcije da nam kaze koji dan snimamo.. ili koja dva dana .. zavisi od njihove organizacije! Taj dan se nalazi vecina devojaka u odredjeno vreme u RTV PINK .. onda idemo organizovanim prevozom do motela (ja sam uvek bila u motelu "Vertigo" u Rakovici!) Tamo nas smestaju u sobe, idemo na veceru, kostimograf dolazi i pregleda nam garderobu, jer se ne sme desiti da neka devojka nesto pogresno obuce.. mi uvek znamo koliko se emisija snima i koliko odevnih kombinacija da ponesemo..! Zatim mozemo sici u kafic motela, popiti kafu, sok ... kafic inace radi do ponoci.. taj motel je u stvari nas karantin, kao fudbaleri sto imaju karantin pred utakmicu, tako je i ovde slucaj! Bilo je izuzetaka kad su devojke bezale i izlazile.. a zatim dolazile ujutru na snimanje ili se neke nisu ni pojavile... Ujutru nas ceka dorucak.. popijemo po slobodnoj volji kafu u kaficu i u 9h se krece organizovanim prevozom put Simanovaca..! Tamo kad stignemo cekamo frizere i sminkere.. Ekipa je uglavnom ljubazna i uprkos manjku vremena jer treba srediti 39 devojaka taj dan (postoje rezerve, tj nove devojke) oni su voljni da sa nama saradjuju.. Kostimograf (inace dve zene, jako ljubazne) pregledaju nas, daju nam nakit, cipele ako ne odgovaraju nase itd.. onda mozemo sici u studio.. snimanja su uglavnom pocinjala oko 14h... poredjamo se po imenima, momci nam stave bubice.. cekamo Andriju da dodje.. i snimanje moze da pocne..! Imamo dva silaska sa onih stepenica, jedno je bez Andrije, drugo s njim! Stepenice su inace jako klizave, pa sve devojke posebno vode racuna o tome. Ni jednog decka pre emisije ne vidimo, snimanje je uglavnom sve kao na tv.. samo sto ne ide uzivo! Posle prve emisije imamo 15 min nekad i manje da se presvucemo, popravimo sminku, promenimo nakit itd.. u medjuvremenu izmedju dve emisije dobijemo sendvic i jogurt.. ali i more "pohvala" od strane zena iz produkcije jer smo ugasile nekog decka .. pa su te pohvale npr :"Vi ste sve glupace, curke, sram vas bilo, kako vas nije sramota, sta ga gasite odmah.. " Vesnu su izbacili jer je POSLEDNJA ugasila nekog roma (Da ne bude zabune sve devojke smo ga ugasile iz tog razloga i iz razloga sto nije bio dobar frajer, nek povedu racuna kad biraju likove, pa ce biti i manje gasenja) i sve ispocetka.. Za 1 dan je maximum moguce snimiti 3 emisije i tad se snimanje zavrsava oko 22h.. Zatim se pakujemo i idemo u motel nazad.. Posto smo kasno stigle nemamo veceru vec paketice u kojima je sendvic, nesto slatko i neka slana grickalica.. ujutru se opet budimo oko 7h .. u 9h se krece opet u Simanovce.. i sve isto kao prethodni dan.. Ukoliko zavrsimo ranije tj snimamo samo 2 epizode taj dan (desavalo se) onda svako ide na svoju stranu.. ukoliko se zavrsi ponovo kasno snimanje, vracamo se u motel.. i ujutru idemo kuci.. Sto se tice druzenja medju devojkama, postojale su grupice.. jer su pojedine devojke tu od samog pocetka.. i Boze moj bio bi smak sveta da pruze nekoj novoj ruku i predstave se! Nije cilj emisije neko nekog da ponizi ili da uvredi, cilj treba biti zabava, druzenje.. Tamo ima svega, osim toga.. jer devojka prva ugasi decka, a onda drzi predavanje drugima zasto su se one ugasile!
A ti, Aleksandre Bozicu kad sledeci put budes zeleo da nekog prozivas, procitaj malo i edukuj se ako nista drugo bar kad je u pitanju krivicno pravo! U tvojim klipovima je more elemenata javne uvrede i klevete bez osnova i bez ikakvog oslonca! To sto si promenio glas ne znaci da niko ne zna ko si.. ali to su vec IT ;) da ne zalazim dublje u temu! Veliki pozdrav svima od devojke koja nista "ne zna" da radi od kucnih poslova pa cak ni da kuva.. nastavite vi ovde da vodite polemiku, ja moram ici da mi sarma ne zagori.. a ni kolac da ne izgori :) !

puši brate kurac jebote
ovaj poslednji, kad krene da gasi i kako jebeni trči pa daj
oteko sam od smeha

odma sam se setio jebenog pezosa kad je jednom napisao za neke ribe kako ovako retardirano trče... e ovo je još retardiranije

hahah pa ne verujem, srpski peder kiborg koji voli kpop i starije žene :D

njemu zapala najbolja riba..onaj pre njega,sto voli kafanu. odabrao onu crnu bucmastu.a ona plava ga pita.ok volis kafanu, a da li bi sa mnom otisao na neki rejv?samo reci kad..a mozda ovaj i nije gej mada kad je vec ovakav bolji bi mu bilo da jeste