Prijava

Ma krindžujem ti mamu, šta god to značilo, dojučerašnja NVO mafijaška pudlice i petparačko piskaralo sa soroševog platnog spiska, vi izgleda zaboravljate ko je rasprodao državu

па ја не доводим у питање њихов лоповлук само ми кринџ изазива име 'жути'. и ти ми изазиваш кринџ, мање додуше

Što te najurili s Tarzanije, tražio ti Soroš da napišeš tekst u kome ukazuješ na prednosti priznavanja Kosova, a niste uspeli da se dogovorite oko cene, pošto je sigurno da nisu u pitanju bile moralne prepreke

Pa priznavanje kosova vam je "have to" za Eu hehe

Ni ja ne gotivim to zuti. Kenja mi se i kad neko kaze bot ili sendvic doduse

Ahahah, a najveca provala je bila na chatu ovom za nubove secam se jedna clanica pitala kolika je prosecna duzina kurca i sad svi ono jedu govna lupetaju, jedan kaze 18, 19, fade jedino rekao oko 14,5, a ona kaze sto mi Bob Rock rekao 9? Ahahaha i sad se smejem

Sta je sramota zuti reci, pa i u starom Rimu stranke su bili plavi, zuti sta ja znam, sta je tu lose... ja namerno kazem za zute, pred njima, neki zakolutaju ocima, ali od toga ne treba bezati

Blam je kad se koristi kao uvreda a pogotovo je blam kad npr sad boh napise djilas napravio most a ja mu napisem jebali te zuti (na stranu sto je most preplacen cinjenica je da ga je napravio jbg)

Takodje kad armin napise jebi vucicu pisaj po sirotinji a ti mu napises kakav je sendvic botino to je takodje blam

To zuti je u rangu onog kad su delije skandirale Ciboni ustase, ustase, al su ih uvrdili jebe majku, ahahaha

бобе роче ја сам се на тарзанији борио за српску ствар али неки хероји остану неопевани

Meni sad nije jasno jel bombi ovo zuti smatra blamom ili ne hahaha

Zapata picko bio si u americi da im brises dupe i tanjire kakva srpska stvar kvislinze jedan

Obzirom na poreklo, ti jedino možeš da se boriš za bugarsku stvar ili za srpsku stvar na bugarski način, suštinski isti je cilj. Objasni onda ovo

*preuzeto sa sajta tarzanija.com

Arhiva/Tekstovi autora: Zapata
Kako sam postao Sorošev čovek od poverenja
Zašto Soroš, pitate se
Soroš, ipak
47 Soroševih interesa koji se poklapaju sa srpskim
Šokantno predskazanje Cara Dušana- oporuka pokoljenjima u četiri S-Samo Soroš Srbina Spasava
96 poza u kojima sam zadovoljavao Soroša
Albanci starosedeoci Kosova
Zašto sam uzeo bugarski pasoš i 55 razloga da ga uzmeš i ti

то је све монтиран материјал

Bom-bee, ja tebe stvarno ne mogu da uzimam za ozbiljnog čoveka sa kredibilitetom čije mišljenje treba uvažiti, obzirom na taj grb koji kombinuje simbole između kojih postoji 7 vekova raskoraka i apsolutno nikakvih dodirnih tačaka u bilo kom smislu, naziv za komunističke gerilce, kruna Nemanjića i dvoglavi orao pa to je monstruozno jebote.

takodje je tesko uzeti za ozbiljno coveka ciji je kurac 9 cm, vidjao sam vece klitorise

Ma krindžujem ti mamu, šta god to značilo, dojučerašnja NVO mafijaška pudlice i petparačko piskaralo sa soroševog platnog spiska, vi izgleda zaboravljate ko je rasprodao državu

A više od pola ih je sad u SNS-u.
"Držte lopova!" fazon.

Obzirom na poreklo, ti jedino možeš da se boriš za bugarsku stvar ili za srpsku stvar na bugarski način, suštinski isti je cilj.

Ja odavno pričam da nama na jugu treba probugarski separatistički pokret ako oćemo da vidimo beli dan.
Tako da ŽIVELA VELIKA BUGARSKA!

Pazi, tih 9 cm ostaju u domenu mogućeg, dakle može se ispostaviti i da je istina drugačija, ukoliko želiš, proveri dužinu mog falusa oralnom tehnikom, pa me onda argumentovano možeš prozivati na tu temu. Ovako, nemaš kredibilitet. S druge strane, tvoja debilnost je u domenu dokazanog i proverenog mejmune

ok najni, kako ti kazes