Prijava

Ovo je vise pitanje za Mythbusters temu, ali jel zna neko jel istina to da je Yugo zvanicno najgori auto na svijetu? Cuo sam to na vise mjesta, ali nigde iz nekog provjerenog izvora

Poslije golfa, nešto najgore, Mujice!

Poslije golfa

Nemoj tako, moji imali Golfa, '81 godište, možeš na prste jedne ruke prebrojati koliko puta se pokvario, a prošao pola Evrope, prevezao tone robe, nema đe nije stigao i uteko. Doduše kupljen je u Njemačkoj baš, pa je možda zbog toga malo kvalitetniji bio, al sve u svemu nenadjebiv auto

Pravi post za transfer blama, Mujo

vozila ga baba od pomorca

Nek je jebiga, ali stvarno je Golf bio nenadjebiv, još ona tvornička farba ostala na njemu kad smo ga prodali, možda na 2 mjesta se ogulila (i to veličine palca). Ja ga jebem ko bude toliko mogao da vozi bilo kojeg od ovih sad novijih auta, a da tako ostane očuvan.

Pravi post za transfer blama, Mujo

Tacnije za sirotinjsku spiku

Sjebalo se meni nešto na poslu, ne mogu da se nakačim na servere, zovem it podršku i javlja se neki Amer. I sad na početku da me identifikuje pita me korisničko ime a zatim neka od sigurnosnih pitanja koja sam popunio nekad da bi proverio dal sam to stvarno ja. I između ostalog pita prvi auto koji sam imao, ja rekoh Jugo, on poče da se cepa od smeha jedno minut mu trebalo da se smiri

Mene i dalje interesuje da li postoji neka zvanična statistika za Yugo, ili je to samo deo pišanja po nama uopšte ovako?

Postoji neko istrazivanje i zvanicno je proglasen za najgori auto ikada. Mada se odnosi samo na automobile koji su bili na americkom trzistu tako da nema indijske TATA-e i jos nekih smederevaca nego samo yugo model california

Yugo je uzasno auto, vozio ga je i moj ćale u mladosti i kaze da se i tada znalo da je bio golo govno ali je ono kao voziti danas Daciu. Jbt Nemci tada proizvodili w126 i mi kao ovde raspravljamo da je yugo govno, hahah jeste tebra jestee

Najjace kad je neke 2000-e (lupam) ortakov cale otisao i kupio novog juga zelenog smejao mu se ceo kraj 5 godina a on kao ma nov auto je nov auto hahahaha zamisli das nesto tipa 5 soma za juga jebenog pa bolje da jebes kurve do zadnjeg dinara ili da saljes cokuli za cigare svaki dan

Postoji neko istrazivanje i zvanicno je proglasen za najgori auto ikada. Mada se odnosi samo na automobile koji su bili na americkom trzistu tako da nema indijske TATA-e i jos nekih smederevaca nego samo yugo model california

E ovo sam tražio, jer interesovalo me da li je moguće da je baš gori od svih, od toliko zemalja, ali ako se gledalo tadašnje američko tržište onda ima logike

Yugo je uzasno auto

No argument there, samo me interesovalo da li stvarno nema goreg

What's the difference between a Jehovah's Witness and a Yugo?
You can close the door on a Jehovah's Witness.

Veliki su mi transfer blama ovi mađioničari današnji u vreme kada sto kamera snima šta rade i fore se lako provale.
Pogledajte snimak provlačenja igle kroz jezik gde se na 3:17 jasno vidi da lik stavlja neko plastično sranje u usta, a na 4:20 kako vadi napolje. Pritom taj gumeni jezik liči na sve osim na jezik.
I pogledajte 4:06, ko još uvlači jezik u usta ovako sporo kao špagetu? Jezik je elastičan organ koji bukvalno odvajanjem vilica sam uleti u usta bez da se uvlači.

https://youtube.com/watch?v=-CROw7W_rfk

Abnormalno los trik, onaj "jezik" izgleda ko da ce mu svake sekunde ispasti iz usta...

Cuj jezik
STA MU JR SA ZUBIMA EJ

Chris Angel je bio senzacija sa tim trikovima prije 10ak godina, on je na videu imao svakakvih tih forica i svi su se cudili jer je stvarno izgledalo jebeno nemoguce, moracu potraziti te videe ovih dana da vidim koliko su sad uvjerljivi, jer se sad zna za gomilu tih folova, pa ih je lakse prepoznati.