Prijava

Da razjasnim, odnosi se na ovu plavu sto drzi bebu

ова изгледа као сестра од оне пластичне што се вечава

Moguce i da jeste, al je za nijansu prirodnija

ма за пет нијанси природнија бре

Jebo bi ja i onu sta

Jebo bi ja i onu sta

Moze se reci komotno

https://www.youtube.com/channel/UC1x6iy3Fmztg6u01bQ05vmA
шкк ово ми је некако трансферично рав веган афирмације мотивација јао

Ovo treba uhapsiti pod hitno. Ukloniti ovu sektu iz javnog zivota.

Od svega navedenog u ovom zelenom, jedino "zdrava hrana" je legit, ali s obzirom da su i vegani, znaci da njihov pojam zdrave hrane i nije bas zdrava hrana. Tako da... recimo samo da se slazem sa Saletom.

секта јебена, има и клипова у фазону зашто ја немам децУуУ, то је право сваког човека, то је мој избор, има дечка неког већ 8 година јебено, овај канал сам открио пре пе - шес година иначе..
заправо незнам дал је у вези још са ликом, било га је у клиповима старијим..

смеће једно дебело, на мала врата да се обогати продајући муда за бубреге. једна од најгорих ствари на свету су ове селф хелп мотивејшн спике.

Mlade žene će uništiti svijet, upamtite to. Muškarci su mila majka, žene će u potrazi za svojim pravima koja "nemaju" zajebati natalitet, svi ćemo da odemo u kurac

Vec su ga unistile druze.

maja volk ima pse vegane.sama tako rekla. dva neka otuzna dzukca koji cekaju da krepaju.

Takodje zivi od toga sto svog raspalog nisana parkira na raskrsnici gde se slabo vidi pa je svako malo neko zakaci i placa joj stetu. I cerka joj je odvratna nadobudna prakljaca.

Тако је Плидуу, а коментари на клиповима ове секташице, као, помогла си ми пуно, твоје афирмације су сјајне бла бла бла бла бла бла бла блааааААААААААааА...

Iskreno meni su iritantnija pojava ovi "zakon privlacenja" sektasi i od herbalajfera, Jehovinih svjedoka i svih tih grupica idiota. Ako ste probali nekad diskutovati s njima, vjerovatno vam je jasno koji je to nivo slijepog fanatizma.

A za ove pse vegane, to bi trebalo tretirati kao nasilje/okrutnost nad zivotinjama.

па највећи нејебачи говоре о оном НЛП-у и о тим "форицама" за жене. али апсолутно највећи нејебачи. значи на скали нејебања су измећу тога да иду на оне шатро секси плесове из латинске америке и курс завођења.

Gnjata pare mlati na njima.