Prijava

хаха јесте слаДка, кае она ОДЛУЧИЛА САМ ДА ПРЕКИНЕМ ДУГУ ВЕЗУ С 16 ГОДИНА, ма каква дуга веза пре ајде бре мрште тамо. ЛАЈЛА

Hahahaah čak i umjetničko ime nabacila

Šta privlači ova, tuđe kurčeve? Pa ne treba joj meditacija za to, dobra je pička...

Istina baš ružan glas ima.

Osim sto je transfercina, mene izuzetno i nervira, jer sam se vise puta uzivo susretao sa slijedbenicima ove hrvatice i ulazio u rasprave, i mogu vam reci da u odnosu na njih su jehovini svjedoci, vegani, herbalajferi i feministkinje olicenje razuma. U zivotu onoliko slijepe osobe vidio nisam.

Inace Vuzi, ”Vorteks” im je neka kao licna utopia, kad su u tom kurcu onda je sve divno i savrseno i ide im od ruke bla bla

Glas ko da je duvala helijum

гегегххе скочимише добар.
Хвала Мујо за иНФО о ВОРТЕХКСУ

jer sam se vise puta uzivo susretao sa slijedbenicima ove hrvatice i ulazio u rasprave

НЕ
ВЕ
РА

Ova hrvatica je najozbiljnija i poprilično je poodmakla od drugih zagovarača ove teorije ali kako je krenulo imat će žestoku konkurenciju, još kad se ja ubacim..

ова и ратници светлости, па то је битка епских размера.

Inace, vjerovali ili ne, prisustvovao sam jednom skupu njenom 2015. menscini, ne zbog nje vec se odrzavalo u Hotelu Park u NS a ja imao drugog posla tamo isti dan. koja je to masa ljudi dosla da je slusa, i sa kakvim entuzijazmom, ja mislio da nije Elvis usto iz groba kad se raja toliko skuplja. Tad sam se inace prvi put upoznao sa likom i djelom

ајао, учествујем у жалости вашој госн Мујославе, баш звучи лоше ово која је то маса људи дошла да слуша, ее ово су последице бомбардирања.

Ovo prolazi generalno u svijetu. Novi trend dizanja samopouzdanja i motivacije.

Kad raja uvijek trazi laksi nacin. Zato su npr spremni davati pare na flastere, sapune, herbalajfove i ostale pizdarije na bazi bipolarnih algi iz dubokih prasuma bornea za gubljenje kilaze, ali nisu spremni otici u teretanu ili smanjiti hranu. i jos gomila primjera. I u ovom slucaju, vise vole da daju pare nekoj besposlenoj prodavacici magle da ih laze u lice kako mogu mislima da kroje zivot i univerzum, nego da ustanu i pokrenu se pa naprave nesto od svog zivota

леп текстић мујо + одабир

Jel imas jos ovakvih klipova?Jeste fiktivno ali jako neprijatno :)

I dobro je da nije neki Stiven Sigal fazon gde on ipak prebije nekoga duplo mladjeg od sebe,nego realna situacija verovatno se desava dosta ovakvih situacija.

ja sam samom sebi transfer blama kad malo vise udjem u svoje misli , blejim ispred zgrade dolazi bakica neka pocne da prica nesto samnom ne slusam je nista mislim se u sebi kako bi je isamaro kitom po glavi mrtva bi pala dole uzo bi joj onaj kisobran zube bi joj izbio i onda skapiram da sam retard nevidjeni spreman za lecenje i onda krenem da se smejem ovoj babi nije jasno nista a meni jos vise ,prepala se zena ko da mi je usla u misli ja nastavio da se smejem , sad kad me vidi bezi glavom bez obzira msm zna me jos kad sam bio mali da sam bio i ostao budala

Jebiga brate, ne razmišljaj previše o tome, ljudi to ne pamte. Koliko često ti razmišljaš o nečijem tuđem transferu?

Jel imas jos ovakvih klipova?Jeste fiktivno ali jako neprijatno :)

Ma ima dosta toga u Louie-u, humor se uglavnom zasniva na neprijatnosti i utegnotosti nekoj, ovu scenu znam jer mi je poslao neko