Prijava

Mili nema granica

Ladno kaze jk ja sam mlada xD

ма мислила је на тело младо ми је тело отп тако изгледа, мада овлаш сам погледао спот, тако да нисам ни за то сиг

Parodija je, ne lozite se

Apropo ovih nasih retarda sto "repuju" za hranu. Cak nisu ni originalni

https://www.youtube.com/watch?v=xcUOTrlpSuI

ovo nije ni priblizno nasima po transferu iz nekog razloga

некад доиста не могу да повјерујем шта читам, али добро, очекујем овакве текстове од бљуца

Iako je od Blica, previse je. Sta je sledece, "djeca se potukla ispred vrtica, foto video"? Bukvalno niko ko ima vise od 13 godina ne prati ni jednog ni drugog, koga boli kurac sto se svadjaju

Al da ih ne kritikujemo mnogo,ne samo da se ne razlikuje od rijaliti svadja,nego su barem malo manje stoka kad se pljuju.

Да свакако мања стока, бар мислим тако, не знам ни један ни други ко су и какав садржај избацују, али тачно, клинаца има много са телефонима и комповима па прате многи..

U tom videu uništena je šansa da se on i Baka pomire, ali i jedno pravo jaje.

То је то отп, оде све у погрешном правцу :((

Gde smo pogrešili?? :/

Na stranu sve, ali meni baka i janko pogotovo, predstavljaju jedan lep vid eskapizma, u adekvatnim dozama, naravno. Svakako zdraviji od rijaliti programa.

Ako isključiš saznanje (do kog sam možeš deduktivno doći) da su se dogovorili da to rade, jer to donosi preglede i pare i samo gledaš distancirano... s jedne strane kvaziurbanog lika koji u isto vreme je i tvrd i svira klavir (a ovamo mama i tata u klipu) i koji misli da je mnogo pametan (u najbolju ruku prosečne inteligencije)... s druge strane jedna donjovranjska neotesana, neobrazovana, blago debilna ali harizmatična do ludila pojava. Zabavno mi je, jebem li ga.

Brate ako moram da isključim 90% mozga da bih nešto gledao, zašto bih to gledao?
Eventualno ako ti je baš zanimljivo da analiziraš dva bejzik debilka, u tom slučaju uživaj