Prijava

hahah...al ovaj david bio smekerica, uvek gomila riba u drustvu, sta je njemu ovo sve trebalo jbt, aj razumem baneta colaka al ovo..

https://www.youtube.com/watch?v=tUJy7X5fPs0&t=2712s

verovatno bilo, al ovo je bas bas....prvo ova riba bezobrazna bahata, izivljava se psihicki na jednom muskarcu i niko ne reaguje, da je neki lik radio ovo devojci bilo bi odma mizogena svinja mrzi zene ima mali kurac....al opet navijao sam da ga jos jace poliva i prdi po njemu, mrzim ove likove sto ne znaju gde im je mesto.....bravo bre druze imao si daj boze jednu bucmastu ribu u zivotu i sad kad si video ovo sperma krenula da ti curi iz ociju od napaljenosti, odma poceo da zamislja sta ce sa njom i kako ce da se nauziva, a pritom nema bas nista da ponudi nazad, pa ne ide to tako, klasicni vukajlijas neki....i onda kad je shvatio da je posran i da se oko njega stvorila hemisvera od prdeza onda onako pickasto pita PAA STTA JEL SAM BAAS TTTAKO LOS UTISAK OSTAVIOO
pa sta si mislio izgledas 30 puta losije od nje, doveo si caleta da ti bude kum i mislio si da ce da provede ostatak zivota sa tobom

small talk ni meni nije jaca strana, al ovaj lik ko da je zivot proveo u supku ovog svog tate/kuma scucuren u oblaku prdeza i nikad nije pricao sa ljudima pa postavlja ovako glupa pitanja

msm on je vodio ovaj glupavi small talk sve vreme i dok mu definitivno nije rekla NE ovaj oblak prdeza nije skapirao da ne da nije zainteresovana za njega nego da joj se i gadi....ne kapiram takve likove kad ne mogu da vide da riba nece nista sa njima, jbt ako ti prevrce ocima i odgovara ti tako da ti ocigledno stavlja do znanja da misli da si glup jer si toliko ruzan....bas ga zamisljam onako kako joj na silu gura kurac kakav takav u dupe dok ona place i moli da stane, a on kao he he he ma cim se ovako opire to namerno radi jer me zeli pa hoce da je jos zesce jebem

i da ironija bude veca na kraju ovaj dobije neki preparat za sprecavanje putnicke dijareje....ceo zivot mu se vrti oko govana

ne mogu ovo da gledam predugačko je. Daj tajmlajn de podjebava lika konkretno, ili nekii hajlajts

Meni ne treba klip, ovo pezovo bolje

od 35. minuta pocinje, pa narednih 10 minuta

nije hajlajt to to, mora komplet tih desetak minuta da se odgleda da se vidi kako ovaj lik pokusava da odglumi frajera hladnokrvnog, a ustvari mu svaka celija dobija rak od nervoze i neprijatnosti

ljudi se vencavaju zbog vikenda u pecincima.pun pansion

A lik nije ružan, realno, mislim, nije ni lep, samo je neprijatno nesnađen. Mislim, pogledao sam samo ovaj susret pred matičarkom, ali ova riba deluje suviše opušteno pred kamerama za prosečne jadnice koje sam video da se prijavljuju za ovo. Mislim da je išla s namerom da ga napuši. Ipak je bila prevelika netolerancija na prvo skretanje pogleda, odsustvo pružanja šanse od prve sekunde, jbg.

Sad ću da vidim to od 35. minuta.

U 15 prvih sekundi video sam da lik nosi tričetvrti još sa džepovima sa strane plus ovo Pezosovo nema potrebe za gledanjem

imao je ako ništa drugo čitav vikend da provede s njom bez kamera i tako tih smaračina u hotelu, kapiram da im je produkcija dodelila sobu sa jednim bračnim krevetom, pa ako ništa drugo a ono bar je valjda izvatao ako mu već nije dala. Zamisli blue balls 48h, preloše.
Mada me ne bi čudilo i da je provodio noći na nekoj fotelji glumeći džentlmena s jednom rukom konstantno u gaćama dok se ona protezala po ležaju.

ma jos ovo metalik sivo odelo....ko svilena buba izgleda

lik ne zavredjuje bukvalno nikakvo postovanje medju ljudima...i po ovo odelo kad je dosao bukvalno mu nisu dali da bira nego mu ona babuskera izabrala rendom neko second hand metalik odelo i jos mu iz sprdnje stavila ovu masnu i maramu

На страну овај кринџи лик, све ове догађаје узмите с резервом, проверено знам да по гомили тих емисија учествују СНС ботови као "кандидати", неће никад ставити два бота, ал обично један буде бот а други буде искрено ретардиран. За ову емисију нисам сигуран, али врло лако могуће.

Неко је био раније и скриншотовао неки Вучићев говор, а у "публици" седе пола тих кандидата што су били по "Проводаџија" и осталим срањима...

Jeste botove dovode da se vencavaju lol

Ne znam za ovu emisiju, znam u kontraviziji na primer sam skontao likusu koju znam iz osnovne fazon, koja je preko snsa dobila posao u drzavnoj firmi, vodi im papalelne spiskove za izbore i sl.

Ne znam da l ide jos kontravizija, onda kad su postavljali fejk pitanja tj. jedno pitaju ljude a posle namontiraju drugo pitanje kako bi ispali glupi

Jeste botove dovode da se vencavaju lol

Па ови који се венчају очигледно нису, али сви ови који одбију, поготово ако праве шоу као мајка шесторо деце, би лако могли бити. Нпр за њу конкретно пише по Јутјубу по коментарима да је и раније била по неким емисијама, не мора да значи да је бот, ал није ни искључено. И у Проводаџији су требали да се склапају бракови па је било оних што ето никако да нађу сродну душу, а гле чуда, прате Малог Алека где год да макне

Ne znam za ovu emisiju, znam u kontraviziji na primer sam skontao likusu koju znam iz osnovne fazon, koja je preko snsa dobila posao u drzavnoj firmi, vodi im papalelne spiskove za izbore i sl.

Па то, свугде их користе. Само кад нађеш фб профил нечији па погледаш таговане слике или видее или тако нешто, и видиш да нема СНС емисије у којој нису били

nema sanse da ovaj lik glumi.sta ima da se prica o njima oboje su debili cim su se prijavili ovde.ovaj ozbiljno trazi zenu a ova samo da bude na tv