Transfer blama

  1. Nijedna drzava nema opravdanje da ubija svoje gradjane kao sto to radi Asad, Gadafi pre njega i Sloba do juna 1999. Danas postoji civilizacija koja ima zadatak da to spreci, svidelo se to rusima ili ne.
    Asad je napravio svoj Racak, ocekujem od SAD da intervenisu, ubijati decu u ime drzave i to predstaviti zamenom teze da su ih njihovi roditelji pobili je dno dna. A srbi koji lece komplekse podrzavajuci ovog zlikovca samo zato sto je protiv zapada zelim srecan put u Siriju i slican pakao od drzava.
    (Zdrav Razum, 26. avgust 2013 09:54)

    Komentar na b92

  2. Čkode je bolid i to baš teški što je najtužnije ima takvih još mnogo

  3. nema toliko,vec seru vise nego normalni ljudi.na blicu ce ih uvek biti ko govana,bice ih u tim nevladinim kurcima,srace,bice dosadni i bice ih po blicu,b92 sl.taman koliko ima tih napacenih,obozavalaca pedera,evropse unije,toliko ima i onih satro velikih srbenda.i to tako ide,jedni moroni stvaraju ove druge kako bi imali protiv koga da se bore.komunikacaija sa bilom kojom podvrstom je nemoguca,zatucano i bezobrazno napadno dosadno.

  4. Има и ова:

    http://youtu.be/PNXFa4_TOxk

    Зец једе купус, маца лови миша
    ја и моја драга не радимо ништа.

  5. А ЈА МОЈУ МАЛУУУ ГАРАВУУ И БОСУУУУУ

    БРАТЕ СЕЛТИК НЕМАШ ПОЈМА ШТА ЈЕ ТРАНСФЕР, СВЕ ШТО ОКАЧИШ ЈЕ ДО ЈАЈА

  6. @ Samhain: A ti ne znaš značenje svog nicka, dakle, ciúin!

  7. буквално, овај зец не да није трансфер него гори шатра.

  8. која наказа овај фб с амерском заставом. он је београђанин дете му јебем, што не волим те што се представљају ко неки београђани а они фегети из калуђерице скоројевићи уфф

  9. ''Тендер за обрезивање''
    оплако наслов
    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/401441/Raspisan-tender-za-obrezivanje-180-decaka-u-Novom-Pazaru

    ЕДИТ: Лик победио

    Samir
    Utorak, 27. 08. 2013. 09:38h
    neregistrovan korisnik

    Nema sta lepse od sunecenja/obrezivanja deteta. Kod nas je to jedna velika svecanost! Secam se kad sam imao 7god, tad su me roditelji odveli na obrezivanje, pa dodjem kuci a ono spremljeno svega (slatkog, to je deci najvaznije), dolazi rodbina i daje mi para (pare su mnogo vaznije). Zaradio sam preko 3000 DM. Svaki musliman se ponosi time sto je obrezan!

  10. Zabraniti seltiku da postuje na temi.

  11. Radjarde, pošto ti tako želiš, vrijedi. Od danas samo gledam, nema više kačenja postova na Vukajliji. Hvala ti.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.