КК Црвена звезда

  1. koji je raspon ruku kod ovog milera? jebote, lik kuca ko boban, s minimalnim odrazom. strašno kakav lik, čini mi se da ga nije sjebalo koleno da bi bio ozbiljan nba igrač

  2. poceli su neke nebitne suteve na silu ne svidja mi se sta rade

  3. Simon opet lomi utakmicu

  4. Haha Jovic budzi skokove stara fora

  5. kgoa cemo da pljujemo pred sledecu pa da ga igramo plus?

  6. Simon 5 od 6 za 3.
    Gospodin

  7. ту сам, само да знаш, гледам.

    и играо сам симона плус на неком тикету, било ме срамота да кажем. :Д

  8. Simon pustio ruku, dobio ugovor pa ga bole kurci lolo

  9. Rebić jebe majku...našu naravno

  10. Da se nastavi stigoše nas

  11. Simon samo jedan promasaj i to za 3

    Kvinsi nagudriran ko...mwill lol

  12. EO GA zakuvali smo lololo

  13. ja ovo gasim sad šlogiraću se mamu im jebem

  14. Krenuli da nas stizu kad je izasao gudura samo da znate

    Ako ovo izgubimo onda u picku materinu daj karija stefa da dovodimo

  15. какав брзински распад, јеботе. мада мислим да добијате рутински, само радоња мало да дође себи, лол.

  16. maaajko moja poco simon da baca cigle cuvajte se

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.