КК Црвена звезда

  1. Očekuješ da Simon čupa svaku tesnu? Ti se dosta razumeš u košarku. Ima skupljih ovde lepi

  2. Dobar šut ga tri poena, malo bolji nego ono protiv Cibone u polu finalu

    Bog te Partizan otaljava posao lolo

  3. Očekujem da ima bar 20% šuta iz igre, ne moram s tobom o poznavanju košarke jbg.

  4. Moraš zato što jedeš govna a ja sam nervozan. Simon treba da bude izmena ovom timu a čovek je dobio sam 2 evroligaške. Ako ga ne voliš to je ok. Pisaćemo posle, ok sam čim ovaj svira kraj

  5. A boli nas kurac za derbi.

  6. Dobro je ipak što su sad imali ovakvu utakmicu, bolje nego u EL da se desi ovakav šut za tri, usrali bi nas 20 razlike.

  7. Ti mali ne seri ja ne volim na tabliću da izgubim a ne Zvezda utakmicu

  8. Čoviću dovedi Џоунса

  9. Ma ko ga jebe, nebitna utakmica svakako, oni nek se jebu sa Metalcem i Igokeom, a mi lagano pičimo EL.

  10. ahha vidi ga rasni što je promenip ploču sad jel te nije sramota te sede kose

  11. Pustili smo vas da ne ispadnete iz lige xD

  12. Bohore jebo te Simonović lololo

  13. Nabili su mi pritisak u pičku materinu, zato sam i kivan na simonovo kamenje, inače bi mi bilo svejedno, navikao sam. U pravu si, nije samo on kriv, al' mi najlakše da pljunem po njemu, ne ljuti se on, navikao je :)

  14. Ćoki im bacio slamku spasa.
    Nek se raduju malo. Mi ćemo se radovati top 8 EL, a oni last 8 ABA lige heheheh.

  15. Morali smo da ih pustimo. Interesi srpske košarke su na prvom mestu.

  16. Simon je dosta uradio do sad što se mene tiče koš više da ne da

  17. ову количину усера нисам гледао откако су божић и кецман отишли из партизана

  18. sram ih bilo za ovo što su odigrali večeras

  19. VRATI NAS U ŽELEZNIK ĆORAVI

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.