КК Црвена звезда

  1. Skočimiš
    Rasni, koliko tuča imaš u životu?

    Nesto malo manje od ukupnog broja snosaja

  2. Jedite govna.
    Tako glodari pokusavaju da sve izvrnu. Kad im je neko isarao natpise i grafite oni nas optuzili kao ciganske picke, a mi uopste nismo sarali. Tako da postoji istina i grobarska prica.

  3. Dobroe brate šta se cimaš sa njima vidis da te zajebavaju

  4. ja sam bio kad je to bilo
    nas bilo 27, išli da uzmemo noževe i palice za tuču protiv cigana
    i iskočiše devetorica cigana, golim rukama nas ubili, mene i mog brata hitna vozila, jedva živi ostali
    kako bi nas tek ubili da ih je bilo 11, ne daj Bože 15

  5. Bio sam i ja tamo, boktejebo likovi se napili i ostavili rekvizite u kafani, došo Rasni, pokupi sve i ode.

  6. Rasni je vrlo zajeban jednom mi pretio na fejsbuku sa nekim zajebanim likovima koji imaju stangle i tuku po glavi :-(

  7. NekoOdNekud
    ja sam bio kad je to bilo
    nas bilo 27, išli da uzmemo noževe i palice za tuču protiv cigana
    i iskočiše devetorica cigana, golim rukama nas ubili, mene i mog brata hitna vozila, jedva živi ostali
    kako bi nas tek ubili da ih je bilo 11, ne daj Bože 15

    Haha, kako sereš nisi bio tamo. Bio si na granici, iz časa u čas nam javljao sranje s migrantima.

  8. Ne znate vi koga zajebavate!

  9. бохоре кад идемо на пале, ти имаш кола

  10. Sve me nesto hvata euforija oko tekme vec od juce, pozitivan osecaj imam, uroljacu se kao svinja pre tekme odlucio sam.

  11. Karacemo lokose pozz

  12. хаххаха каква застава мајку им јебем ћокијевску

  13. Dajte neke strimove, ne mogu opet da slušam ovog ustašu na sportklubu.

  14. Što nije bila himna Evrolige? XD

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.