Prijava

A jebate pa što će biti od nas

Pseto ne pratiš baš fabulu radnje. Feldin je bek šuter kojem je prosek u Evroligi manje od devet poena na meču. Ako već dovodiš Amera koji će te koštati (a ni Feldin nije jeftin), onda bar dovedi beka koji u rukama ima makar dvocifren broj poena.
A obzirom da će nama Amer očigledno biti igrač koji mora da povuče i maltene bude lider ekipe (ne računamo Brančila, on je bog i van konkurencije) onda nam treba neko sa više poena u rukama.

Pa ne znam ko ne prati s obzirom da svi znaju koji tip igraca dolazi kod nas. Jos nismo doveli neke divljake osim mwill-a kome se sve tolerisalo.

Feldin bi dosao iz sistema slicnog nama jer je i pao igrao tvrdo, drugo ne bi se za potrosnju lopti borio sa singltonom, dzejmsom...nego sa rakicevicem i dobricem i kao trece po ovoj statistici vidimo da kada je dobijao makar 20minna terenu u 90% slucajeva je bio dvocofren i to na oko 15p znaci nemoj se zajebavamo dobar i kvalitetan igrac pogotovo ako na pleja stigne ludi crnac

'ajde bre ne lupajte jebene gluposti, pa koji je prosek bio đenki u armaniju za godinu dana?

Feldin nije bio starter u pao-u, i koliko očekujete da ima poena kad je fazon šesti-sedmi igrač u pao-u koji kurac

Bombonica od igrača, završavao je šutem gomilu tekmi, nije nesposoban da samo stoji u mestu i prangija, feldin - branko na dvojci, pa kućeš lepše jebotebog

Uleteo ps između ali sve ovo što je napisao je tačno.

Kalates, džejms, pa jebeni divljak kejsi rivers, singlton, burusis, gist pa tek onda feldin možda uz papasa i gista tu negde po hijerarhiji. Uz minutažu negde oko 20../ Pa on tu da ima prosek od 15 poena, u zvezdi ili sličnom timu bi nabijao 25 glat, jeste, najbolje da dovedemo kajrija irvinga nešto je džejms nezadovoljan njime

Ја сам само написао да је шугав, да може, али и да разочара често, а не треба нам такав играч, поготово што је на позицији црнца.

Може Кајри. ХD

'ajde bre ne lupajte jebene gluposti, pa koji je prosek bio đenki u armaniju za godinu dana?

Nisu za poređenje Coa, jer je Đenka pre te šugave godine u Milanu bio dve godine u Zvezdi i tačno se znalo šta može da igra, a i već je dobro poznavao i sistem igre i trenera kada se vratio u Zvezdu.

Brt, pa bas ovaj batica je tip igraca koji eksplodira u klubovima kao Zvezda, dobar, ali bez neke bruka prilike dolazi u sistem gde moze vise da se dokaze i gde ima više prostora. Ne verujem da može da razočara. Em sličan sistem, što kažu, em mu statistika ok za minutažu koju ima, em će dobiti malo više slobode nego tamo. Bonbon.

Ајде да видимо шта ће бити. Ја сам скептик, али врло радо ћу признати да сам погријешио ако се уклопи фино у Звезди.

Upravo to, mislim da ako su ga stvarno zvali nece odbiti priliku da bude jedna od prve 3 opcije u napadu jer vec ima godina nestaje mu vremena da pokaze sta zna(ako zna) i boga nema da me NEKI OD VAS ubede da nije dobar izbor

Pogotovo sto nije pickica, kako kolega coa rece desavalo se da uzme da opali da resi bez problema. A i idite bre u kurac cim je bio u pao mora da valja pa ne dolazi iz crnokose niti je klinac sa koledza koji nerazume evropsku kosarku. koji kurac mi raspravljamo ovde?

koji kurac mi raspravljamo ovde?

Čisto da te malo iznerviramo xD

Pa vidim da me jebete juce se pricalo o jebenom gagicu a danas ne valja feldin haha srbi najgori narod sig

Mitketu bi valjao feldin kad ne bi imao obe ruke i kad bi ušao nasmejan u novosadski bus sa dečkom :D

realno, feldin je solidan defanzivac i pametan igrač, pritom je manje-više dobar šuter, zna da se digne iz driblinga itd. mnogo više pro elemenata nego con. pravi radonja tip igrača. kakav bi bio kod ovog alimpija, ne znam

bolden bi nam bio do jaja, ali šta da se radi

Ja bih doveo Kelatija i Oguz Savaša

Haha jedan crnac manje jedan problem manje

Mislim da bi Ćinćarini bio odličan na pleju ima dobar trk zna šutirat i poznaje podneblje južne evrope