Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
1. Kokoška
2. Srbi
3. Muva
Kol'ko primećujem pojedini ni ne postuju na "svojim" temama, a ovu ne preskaču. Ako ako.
Dobra tekma protiv Galate, na žalost i ona teška stvar što se dogodila, dok se trenutno ne dešava ništa kod nas, doduše do uveče.
A čekamo i danas vest da li će Pavlović da dođe najzad. Ali ništa se u principu ne dešava.
Lol, što se pronalaziš? Ti se ponašaš ko domaćin na obe teme. A nisam ni rekao da mi smeta ič, već konstatujem, treba da nam imponuje da je nekima važnija ova tema od sopstvene... :)
Ne vredi pričati o tekmi, nema svrhe.
Čisto sumnjam da je bilo kome važnija ova tema od Partizanove, mada podržavamo male klubove iz Srbije i predgrađa :)
Po prisutnosti, itekako jeste.
Džoni prati evroligu pa je zato na ovoj temi
Voleo bih da u top16 budemo u grupi sa turcima mrtvim
http://sportal.rs/news.php?news=137146
Avangarda
Tres romantizam
https://www.youtube.com/watch?v=Us31DhQhsVw
nevezano za zvezdu, je l' gleda neko vareze- armani? jebote, ovo je ušlo sve što bacilo večeras, ludnica tekma
Gledao ja. Silovanje košarke. Luda tekma, mnogo trojki, ali je slabog kvaliteta bila generalno. I trener Varezea ložana jedna najobičnija.
http://www.dodaj.rs/f/G/Az/2xTQrfRS/108128344943466178638673.jpg
Popio sam čašu Cedevite. Ajdeeee!
dajte neki strim nisam gajbi
imam osećaj da će neki turčin stradati opasno
samo nek nas spoji zreb u top16...
riljamo nesto, lose je ovo. valjda tjemo se ditji u nastavku kao uvek
biće..niko još nije podivljao, a mora neko...neko od crnaca, jaka ili kapiten