Prijava

med, sojin margarin, ruski hleb

е наш колко ме боле курац шта једете много ме боле курац шта једете

prezalogaji nešto
oraspoložićeš se
:))

Nije trenutno baš, ali malopre sam pojela dobro parče prženog lososa sa limunom i zdenkom. Nije mi dobro koliko je bilo dobro.

ма расположен сам зато сам и дошо да вам кажем како ми се јебе шта ви једете :)) ЈЕБЕ МИ СЕ!!! ЈЕБИТЕ СЕ МАНЕКЕНИ!!

и да. ја једем цигарете и кафу, то је тај најбитнији оброк у току дана.

hrana je izvor života

Колико глупа тема, јебем ти мекике! Ал ајд кацам већ овде, спрема ми кева неке квлт тјуфте и Шпанаћ. ПИШАИ ПО СИТОТИЊИ !!!1!

Jednu jabuku, drugu jabuku, treću jabuku, četvrtu jabuku.

Само да остане забележено да сам синоћ појо 21 кнедлу зџемом од шипка, што је чиними се други највећи унос калорија од кад сам појо 16 јаја за Васкршњи доручак. Замал' думрем! Слободно реците да кењам, боли ме курац. :*

Malopre sam has'o kuvan krompir jer me je mrzelo da dizem guzicu da idem u prodavnicu. Nasao sam i neki crni luk pa je bilo do jaja. Sad necu da perem zube, nego cu da smrdim ceo dan jer je do jaja.

Jebote, jel ima neka riba na ovoj temi da ne jede ruske hlebove, sojina mleka i jabuke?

Sto ste hipsterke dedžgo?

Ne jedem ja ruske hlebove i sojina mleka, jabuke volim.
A sad jedem cevapcice i kobasicice koje sam sama pravila :P

БАЦИ СИСУ...ОВАЈ БАЦИ ЋЕВАП ДА ГА ЈЕДЕМООООО

Мени сестра неће да направи јаја и виршле, па не једем ништа. :(

Ne jedem ja ruske hlebove i sojina mleka, jabuke volim.
A sad jedem cevapcice i kobasicice koje sam sama pravila :P

Dedžgo, zaista nisam na tebe mislila! Idu mi na kurac ovi postovi tipa "ja jedem bananu zajedno sa sardinama, tako sam kul i inventivan"!

Butt, dedzgo, nema veze, ja se pronasla.

Slepi retard izgleda dobro obavesten. lolo