Prijava

Što je bilo ovoj ženi?

Lol, koja moć.

Jes preljepo stoji Meganu onaj Maxi bodi-kit. Skoro uopšte nije gadan.
Jedino što su u njega išli slabi motori, pa je pomalo transfer.

Jedino što su u njega išli slabi motori

Ako misliš na Megana dvojku, ima solidnih sa 2.0 benzincem, vozio sam karavana, msm da ima 136 ks i nije loš toliko (ima onaj IDE od 140 ks, kažu da je teško sranje). A voleo bih da probam, ima u restajling verziji (uglavnom za CH tržište) 2.0 turbak, ima 163 ks ja mislim, volvo je pravio taj motor, dobro se pokazao u njihovim modelima.

Inače sam vozio jutros Volvo S80 2.4 benzinca 170 ks, bogami je za 40-ak km od Pančeva do Zemuna (sa manjim gužvama) srknuo 8 litara benzina lolo. Mada je auto prava lađa, svaka im čast kako su ga napravili.

Ne mislim.

volvo je pravio taj motor

Jes, kako nije. Vjerovatno je i redni petak, a?

Brate ja za 8 litara idem cele nedelje do faxa i nazad znaci ima oko 90km

Ja 8 litara kad sipam imam 16 sjutradan.

Jes' vala, pomešao sam ga onda sa nekim drugim. A znam da je bila neka priča od saradnji, pa da su renou uvalili nekog benzinca, a za uzvrat je volvo uzeo neki dizel.

Brate ja za 8 litara idem cele nedelje do faxa i nazad znaci ima oko 90km

Da, ali koliko kubika i ks imaš u Hjundaiju? A i jedno pola tone je lakši od S80 (ima cca. 1.6t).

evo ga onaj sa motorom sa prošle strane, što se sudario sa golfom
https://www.facebook.com/nakicenovic?fref=ufi

Ja da vozim ovu kanticu kao Ker, a da mi troši 9 litara, odrekao bih se iste preko novina.

Brate prolazim kroz centar grada svaki dan i klima radi pa ti vidi.....

A ozbiljno koji motor imaš u njemu?

1,3 benzin (msm da je sonyc ili tako nesto oznaka) 86ks

jbg, realno je po bg 9l, meni vektra 1.8 125 ks troši 11l u tim uslovima.

Ogranicenje 50, radar me uhvatio na 60-70. Sta da ocekujem da pise u koverti kad stigne?

Zavisi, ako je na 60 km/h, onda je kazna 3000 (platiš u roku od 8 dana - plaćaš pola), ako je 70 km/h onda je 5000 kazna. Nema kaznenih poena.

Mene je ufatio radarom na 74 a ograničenje 50, piso mi 50 maraka kazne koju ukoliko platim u roku od 8 dana iznosi 25 maraka xD

Mene puštiše prošli put, isto bilo 50-60 ograničenje. Gospoda.