Automobilizam

  1. Pa cekaj pavijane, jel nije fin auto, pored svega ostalog da ga jebem. Sta sad ti si neka umetnicka dusa pa trazis finese u personifikaciji dobrote petice m, potrebno je paziti kakve atribute koristis?

    Aj kush idi grokci sa rasnim po blatu nisi za bolje.

  2. I najgore što neko ko vozi godinu dana i još gleda u ručicu mjenjača pri promjeni brzine reče "solidna je emara, ali nije nešto, i skupa je".

  3. I ti GTD, dziberu lovcenski, naso si da mi pricas nesto. Ti idi jebi kozu ili sta vec radis u slobodno vreme po kamenjaru.

  4. Debilčina si ipak, da.

  5. Nisam reko da je solidan nego da je fin auto. Nisam reko da je los, govedo nepismeno.

  6. Ma jesi ovo meni rekao, Celt?

  7. A što ti je A3 kad je M5 fin?

  8. momci, ajde oladite malo, nemojte džaba da se psujete.

  9. A što ti je A3 kad je M5 fin?

    takodje fin. nije ko m5, ali sasvim fin.

  10. NE MIKI, OVO SE MORA REŠITI!

  11. Vala ovih seljačina što sa Romanije odu u velegrad i onda utripuju da su neki stručnjaci mi je preko kurca.

  12. džabe brišeš postove, serem se i u tebe i u ovo što si iznad napisao

    šta si ti bolji i pametniji, pa da me učiš koja su kola za mene

  13. Celte, preseravaš. No ne čudi, vjerovatno si ga samo na sliku viđeo ili si baš ravnodušno gowno koje misli da je najpametnije na svijet, jer je sjelo u 2 auta od kojih je jedno bilo parkirano.

  14. Jesi li svjesan koliko lošije auto voziš od tog "finog"?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.