Automobilizam

  1. Celte, vozio sam S klasu novu i model prije nje i S coupe, pa M5 kod mene bilo koji opet izaziva respekt veliki.
    A kad sjedeš iz prosječnog auta u M5 treba da izaziva svrš osjećaj ili si baš ravnodušan jbg.

  2. on će meni ajde odjebi

  3. pa M5 kod mene bilo koji opet izaziva respekt veliki.

    i kod mene, naravno...

    nego, jel kapirate da ste se vi napalili zato sto sam reko da je auto fin. ne da je los, ne da je onako, nego da je dobar auto.
    jel kapirate da ste toliki pavijani da pogledate, aha ovo celt reko, mora da je nesto protiv mene, sacu da se pravim da je glup, i da reko ono sto mislim da reko a ne ono sto pise?

    ili stvarno mislite da je bitno kako se biraju reci? jbt, potpuno neocekivano od par kromanjonca...

  4. kralju celte, pa svi te lože, zar nisi skonto jbttt xD

  5. mislim, komentar ovog majmuna na "fin auto"

    Fin? E moja budaletino

    sta da kazes na ovo?

  6. hahaahahhaha odlična slika boh

  7. Celte ja ti se kunem da te ložim od tog komentara al ti si gluperda

  8. pa svi realno hahahahah

  9. Bole mene kurac šta ti misliš o M5 jbt
    Tvoje misljenje o kolima nije validno

  10. Celte, pa nijesi rekao da bi dao guzice za njega. Iako je evidentno, no je namjerno zaobiđeno.

  11. ne seri, lozis me... potpuno je situacija ko sto rekoh gore, a sad kad vidis da si budala kao lozim te.

  12. ne bi gtd... za razliku od tebe, ocigledno, kad vec mislis da moras da se pazis kako se izrazavas kad pomenes auto.

  13. A ne bi, ko će sipat u to, mora se ušteđet za kapiju sa lavovima jbg.

  14. jel kapirate da ste toliki pavijani da pogledate, aha ovo celt reko, mora da je nesto protiv mene, sacu da se pravim da je glup, i da reko ono sto mislim da reko a ne ono sto pise?

    Kako odiše kosovskim dijalektom xaxaxa

  15. Lozim te evo krsta mi budalo
    I da, na prste jedne ruke se mogu nabrojati sva auta sa palete BMW koje nisam vozio za razliku od nekih ovde da ih ne nabrajam :-D

  16. Ajde dosta neozbiljne priče, no koliko se naplaćuje vraćanje kilometraže, koja je računica?

  17. Oli da ti završim servisnu knjigu za tu kilometražu na koju vratiš?

  18. Sad te to 10 evra fazon
    Autodatu ima svaki iole majstor
    50 max

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.