Automobilizam

  1. Maestro nemoj tu spiku

  2. Mene jednom čovjek kad pronevjeri teško mu oprostim.
    Posebno ako je papučar. I vozi gore no žena xd.

  3. Ovo javna tema brt. Ono nije bila.

  4. Ne ćeraj nas da ukidamo pojedincima pravo glasa ođe.

  5. Jbg Celte, znaš da te ja gotivim ozbiljno još od modovanja nisi bio govno nikad stvarno al nije ti fazon. Ocepio si se i šta se sad vraćaš jbg. Reci Šešelja i Vučića da se ujedine

  6. Otvorio sam temu i bio bi na njoj da je ostala da ova kokoska na jebem li ga ciji nagovor ne menja naziv teme. Sta koj kurac automobilizam za laike, ista tema ko ova samo bez gtd-a. Ovako nema smisla.

  7. Jbg, realno je pickarski potez.

  8. Ne zajebavaj, šta ti smeta naziv teme jebe ti se baš

  9. ja tebe nisam vređala, stvarno si pička sad.

  10. Celt je tip čovjeka koji tuče sestru.

  11. Primio bih ga nazad, ni ja posljednjih godina nijesam bio spreman za vezivanje.
    Možda ga i primim ako se lijepo izvini, poradi na disciplini i obeća da ovo nikad više neće ponoviti, jer će završiti na ulici u protivnom.

  12. Бохор
    Ne zajebavaj, šta ti smeta naziv teme jebe ti se baš

    Realno opisuje Celta na pravi način i to ga je pogodilo, pa se pomamio xd.

  13. ne znam kako ne razume da što više peni sve je zanimljiviji. ko ga jebe kad ne ume da iskulira.

  14. Голф за почетнике

  15. Ne spemuj kosovar
    Idi tamo na onu temu pa istovaraj govna

  16. Шта си га ти гована овде изасрао па ништа

  17. ГЛУПЕРДЕ ЧЕКАОНИЧАРСКЕ

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.