Automobilizam

  1. Jedino kao na neko ovlašćenje, ali to je nepouzdano.

    http://www.kakopedija.com/1735/kako-voziti-auto-sa-stranim-tablicama/

    Edit:

    Ledeni
    nastavljas da registrujes u svici na njegovo ime.

    nema šanse to, nema prijavljen boravak u ch. plus što ne možeš da registruješ auto na tuđe ime.

  2. pa dobro, neka proba, najlakše je reći "nema šanse" ;)

  3. ово возило би искључиво служило за пушење џокова и возикање по новом београду тако да ме нешто и не занима папирологија

    мада јест курац ћу ја после продати ово са таквим папирима

  4. Realno, ako te savata murija, kazna ti je veća nego što košta taj audi. Imaš ih za te pare i sa domaćim tablama. I to moraš da vodiš računa da nije kraden.

  5. аутор макаронац нек не предлаже оваква срања један туљан заслужује озбиљну машину а не ово

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8213216/mercedes-benz-ce-300-w124
    фино ауто, штета што нема шиберс :(

  6. Ovo onaj Ipčetov, samo ga malo okrpili xd

    Zajebavam se, ovo ti je još bolja solucija od audija.

  7. nastavljas da registrujes u svici na njegovo ime.

    skolski primer instant forumskog saveta. jednostavno, ocigledno, 100% zagarantovan uspeh, i niko se do ovog posta nije setio toga, pa je samim tim i orginalno.

  8. nije mi jasan samo ovaj lik koji ostavlja na internetu svoju tablicu, a sa svajc tablicama mozes da nadjes ime i adresu vlasnika za 2s.

    mozda zato sto se zove Dobrica :)

  9. Ja rekoh da mislim da ne može to, tj. za Švedsku sam siguran da ne može. Kontam da su isti zakoni i u CH. Ja kad sam registrovao kola, tražili su mi na uvid radnu vizu i boravišnu dozvolu i prijavu boravka. Isto i za osiguranje, a i meni odgovaralo, samo sam za 6 meseci plaćao na koliko sam i imao vizu.

  10. Treba ti i CH vozačka (ili možda nešto od papira drugih) osim ovlašćenja, bar je meni trebala...
    Ođe ne možeš voziti na našu vozačku, a strane tablice mislim.

  11. I registracija će sig i tamo biti skupa za njega, vjerovatno Celt zna preciznije reći.

  12. Vučković Dobrica, 3963 Crans-Montana, jesam pogodio?

  13. U Lebanon (Ohajo) Mustang sa 727KS 40 000$ nov.

  14. На ком сајту проверавате то за швајцарска кола, ја знам само онај за холандске таблице

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.