Automobilizam

  1. GTD
    To ona prije godinu što je izašla? Znam da izbaciše, velika, 7 siceva...

    Da brt. Još nešto, vrlo tiho unutra u toku vožnje, baš sam se pozitivno iznenadio.

  2. Kakva je bila buba ovako za vožnju? Fazon, ne znam nikoga da ju je vozio uopšte.

  3. Ne daj Bože nikom Miki

  4. A kakvo auto može biti ako ga je Porše pravio?

  5. Hahahah Bohore što brt?

    Pa GTD inicijalno dobro, ali opet, čuo sam raznih stvari što se tiče (ne)bezbednosti.

  6. Pa auto je nepromijenjeno od '38, nijesi valjda jastuke očekivao. Niti je to prioritet nekom ko vozi oldtajmera.

  7. Ali je dobra, bohor motor nazad, najjači 54-55KS, zvuk top, bili prototipi i sa dizelom...
    Obožavam ja Bubu i Fiću, ne znam što mi je milije. I za oldtajmera i german style, rat style...

  8. Ma jok jastuke i to sve, nego mi je ćale rekao da je bila nebezbedna i za ono vreme kad je on hteo da je kupi, tamo neke 77'-78'. A fazon, za slične pare je uzeo Volgu koja je bila kao tenk po njegovim rečima. Mada kontam da je tako i trošio 2.5 benzinac xd.

  9. buba mađija
    ispod volana si imao policu od vrata do vrata
    500+kaseta potrpaš na nju, kao polica u kući
    fantastično

  10. Lolčina pa ne porede se auta tako.

    E da mi je Type 3 bilo kakav za restauracije, samo da papire CG ima.
    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8076654/volkswagen-buba-1600tl
    Ovaj bi top ispao, fastback najljepši.

    Naravno i 14 i 34, ali ih je nemoguće naći.

  11. Buba je najizdržljiviji i najjednostavniji auto svih vremena! Savršenstvo jednostavnosti! Vozio sam je 3 godine onda je nažalost prodao. Ne slušajte savete od nekog ko nosi zlatnu kajlu oko vrata i kaže da buba ne valja. Ono što je Mocart u muzici to je buba u automobilizmu!

  12. mocart je u muzici umro

    znači da je buba u automobilizmu isto umro

  13. pa ako mu je umrla i muzika onda je umrla i buba, logika jebena u kurac otišla.

  14. ono što je mocart za automobilizam, to je buba za automobilizam

  15. Bajova Buba.
    http://www.speednik.com/files/2014/07/432372.jpg

    Baja Mali Knindža u svijetu automobilizma => dobro

  16. ono što je vazelin za pedera, to je buba za muziku

  17. Lolčina pa ne porede se auta tako.

    Pa ono, kad neko od 20-ak godina bira kola kojima treba da prelazi 30 000 km godišnje (po celoj jugi i sa čestim odlascima u inostranstvo), igra ulogu jako puno udobnost, sigurnost i sl.

  18. Ono što ja Baja za Paju, to je buba za raju!

  19. Pa prelazim i ja, ali je opet glupo porediti gradsko auto sa porodičnim.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.