Automobilizam

  1. Ka da nema majstora, a ulje i sam možeš ako kanal imaš. Nećeš ga u ovlašćeni.

  2. Бохор
    Ajde ti idi igraj bunker sd Rabin Šolmom!

    sa coomkg

  3. Ima majstora, ali u ovoga ima poverenja više (fazon znaju se 50+ godina još iz osnovne škole), mislim, zna kum da popravi skoro pa svaki auto što se tiče mehanike (vozio sam kod njega i vektru i volvoa) nije ni to problem (jedino elektroniku i razne te softvere ne ume na dugima, samo na fordu), nego nabavlja delove sve te tako da ni to ne naplaćuje, nego je sa ćaletom u fazonu učinim ja tebi, učiniš ti meni.

  4. Moj drug je kupio mondea takvog i više je kod majstora nego pred kućom, kune dan kad ga je uzeo.

  5. Ima ćale mondea 2001. godište, 2.0 tddi 90 ks sad i zadovoljan je jako njime i to je isto jedan od razloga za razmatranje drugog mondea. Ja ga vozim sad isto češće otkad nemam svoj auto, onako, ne mogu da kažem ni da mi se sviđa preterano, ali sve u svemu nije loš auto. E sad, za uzimanje drugog auta, imam šurnaest drugih kandidata ja lično, pre mondea. Recimo bmw e36/e39, audi a4 b5/a6 c4/a6 c5, honda akord / mazda 626 2000.-2002. godište, volvo s40 itd. Al ajde videćemo, njegove su pare pa nek uzme šta mu srce želi.

  6. Ja se vozio par puta kad ga je kupio, totalno je udoban, dobar, ima snage fino, koči manijakalno, fino leži... I onda je počeo da ga jebe. Servo pumpu je menjao 3 puta.

  7. Koji motor i godište? Ćale gledao nekog 2.0 tdci od 115 ks, neko 2004/05 godište.

  8. Ćeif bi mi bilo provozati ovog Forda
    http://i.imgur.com/xVjTOia.jpg
    Naravno još veći ćeif doći sa njim kući a Frankfurt table jbg xd Shalim se, jebeno auto, ne znam nikog ko ga je vozio. Ne turaju mnogo kamera ni autopilot u ovakva vozila, tako mala šansa da mi dođe na test. Eh.

  9. Kolko je ljepša crna, kad je bila ofarbana u onu brinet cigansku boju tačno ciganštura raspala
    A kad se napuca zna bbit slatka

  10. Stavi na svoga štopove sa bijelim linijama i već imaš mlađeg Mondea.

    Lukse, ubjedljivo najjače auto za te pare. U Ameriku 2.3 ispod 25 hiljada.

  11. http://i.imgur.com/xVjTOia.jpg

    pricao sam ti onomad da kupis to, ako se secas...

  12. Skočko, meni i na ovoj fotki koju je Boh okačio liči na neku ciganšturu.

  13. brate, koji pleonazam... "ford mustang ecoboost".

  14. Nabili cijene samo tako. Ođe ne vjerujem da je ispod 45.
    A u Ohaju 40 000$ nov sa oko 730KS, sig minimum na taj zarade, ali je best buy.

  15. Mustang ecoboost, baš vrljavo ime, kao auto za babu neku veganku koja voli jednom mesečno da ga raspali po gasu, ali opet svesno prema okolišu. Mogli su za taj jeftiniji model da stave realno "entry, standard" ili tako nešto.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.