Automobilizam

  1. Lakši je i ulazak kad su veća vrata, a boli te kurac da se ustaješ kad trebaju da se voze petoro, vazda se suvozač ustaje. Nazad obično sjede žene.

  2. kad ima troje vrata prakticno je nemoguce da stane petoro

  3. 2 vrata je stabilnije i utegnutije auto jbg nema tu šta
    A i momački je

  4. ај пали јеботе каква двоја врата

  5. ланчија је унутра ко дневна соба, може теле да уђе на врата а камоли човек

    чуј већа врата...

  6. Može petoro ako je isto auto sa 3 i 5 i vozač mali, pa iza njega može ljudsko biće da stane.

  7. Ovaj Марко baš starmali jbt.

  8. Ps u Xaru s troja stane 5 da neće u e36 tipa il golfa 3 tipa

  9. Nijesi penzioner koji prima tuđu njegu i pomoć da uz tebe mora stalno ići pratnja na zadnji sic, niti te zlostavlja žena da se moraš voziti nazad.

  10. A danas postoji i patronažna služba, ako si penzioner i to sve.

  11. a kojih 5 jebote kad sednem u te male automobile iza mene jedino neko bez nogu da sedne ne lupajte jbt

  12. A jbg nekad si sig osjetio tuđa koljena u leđa.

  13. http://auto-mane.com/wp-content/uploads/2014/01/opel_omega_2002_b1.jpg

    http://cdn.pinthiscars.com/images/opel-omega-2013-wallpaper-3.jpg

    2.2 benzinjara 144 ks, dobar na plinu, iste veličine kao i lančija, imaš za do 2000 evra dnevnu sobu na točkovima.

  14. Zamišljam Marka kako traži što veće auto moguće, a zatim se uz pomoć hodalice transportuje do njega, pali čibuk i počinje da vozi.

  15. Jebo praktičnost, momak si brate!

  16. Pije vodu ova Omega
    Al zadnja vuča...

  17. A jbg nekad si sig osjetio tuđa koljena u leđa.

    ovo me izludjuje, jednom za ovo opominjem drugi put ide samar ako mi nije majka pozadi. ako je majka samo stajem i izbacujem je napolje.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.