Automobilizam

  1. Makaronac, moga sam te provozat, ima sam jednu od ovih Alfi što počinju na 16.

  2. Koje ste vi picajzle sunce vam vaše.

  3. е мики јебига овај бмв има задњу вучу не знам јеси ли упознат са рељефом у мом крају хаха

  4. мислим овај 318

  5. е мики јебига овај бмв има задњу вучу не знам јеси ли упознат са рељефом у мом крају хаха

    Pa svaki ima lolo, čak i Omega ima zadnju vuču, ako hoćeš prednju vuču gledaj ove audije. Mada Lanča bolje ide od svega ponuđenog...

  6. јебига ја се код ланчије само плашим да се не сјебе електроника, не знам куд ћу онда

  7. има омега предњу

  8. Brate kad je auto star 15 godina, uvek može da se sjebe nešto od elektronike, crkava i na novim kolima. Jel si gledao Vectre B možda, ona ti je sirotinjska Omega, 1.8 benzinac dobro ide i udoban auto. Jedino zna da protruli na pragovima i rubovima.

  9. Evo je sa zadnjom vučom, samo mu još spustiš cenu i voziš se ko gazda dok ne padne sneg hehe

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8974097/opel-omega-elegance

  10. http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8898541/rover-620-si
    шта мислите о овоме? ово ми баш голица јаја, мислим да чак бохор познаје овог лика причали смо пре неки дан

  11. E jbg, i omega ti isto ima zadnju vuču. A ček koliko godina voziš već? Realno uz dobre zimske gume ili lance ne bi trebao da imaš problema (fazon ja sam bukvalno učio da vozim na omegi i nisam imao frke mada sam u vojvodini xd).

    http://www.autopedija.com/images/stories/jreviews/369_OpelVectraB_1252436515.jpg

    Jesi razmišljao o ovakvoj vektri? Benzinci su dosta dobri, dobri su na plinu, jedino da gledaš da nema korozije i da obratiš pažnju na letvu volana (nije ni ona skupa 100-150 evra). I prednju vuču ima.

    Onda ti je najbolja solucija audi 100 c4 ili a6 c4. Još sa kvatrom kad bi našao, milina.

    Edit: rover ti je još gori od lančije.

  12. а јебига, возим седам година и возим добро али сад да узмем ауто са задњом вучом биће ми много јебено зими, ја ћу некако и научити али мајка која ће возити кола сваки дан на посао и са посла тешко, нарочито јер имамо лакат кривину на 200 метара од куће где је већ једном давно улетела у канал са голфом

  13. Edit: rover ti je još gori od lančije.

    Realno, još se i Honda sklapa u istoj fabrici, pokvarila se i ona jbte. Debeli gledaj i stare japance ako misliš da duže vozite auto, Mazda je recimo sasvim pristojna.

  14. E jbg, gledaj onda audi onaj (em nije zadnja vuča em je bezbedan, moj ćale je preživeo čeoni na magistrali u njemu pre 15 godina, jednu ogrebotinu imao od stakla, tako da je onako dokazano dobar lolo), gledaj vektre, i nemoj da misliš ni da je lančija toliko ''mirna'' samo zato što ima prednju vuču.

    A za elektriku i elektroniku vidi da imaš dobrog majstore, delova ima makar u ap sportingu, mada imaju jake cene, za rovera nema više ništa, samo ako uloviš šta paše sa honde akord tog godišta i po neki na otpadu.

    Edit: ma za rovera nema delova to je frka.

    Ja bih pre gledao onda akord tog godišta.

  15. е да акорде сам гледао пре неки дан, заборавио сам за њих

  16. нема ништа на огласима

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.